ENERGETAB 2020. Najważniejsza impreza sektora elektroenergetycznego w Bielsku-Białej

2020-09-11 11:26
targi ENERGETAB
Autor: ZIAD Bielsko-Biała SA Targi ENERGETAB 2023 odbędą się 12-14 września

ENERGETAB, czyli targi sektora elektroenergetycznego w Bielsku-Białej, już 15-17 września 2020. ENERGETAB to przegląd najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, a także dyskusje o rozwoju branży elektroenergetycznej. Organizatorzy zapewniają, że dołożyli wszelkich starań by targi były w pełni bezpieczne zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. WSTĘP WOLNY!

To będą już 33. Targi ENERGETAB w Bielsku-Białej. Udział w nich zapowiedziało ponad 250 wystawców, którzy pokażą jak się rozwijają i pracują nad nowymi rozwiązaniami. Na targach zaprezentują się dostawcy produktów zarówno dla „klasycznej” energetyki, jak i firmy oferujące aparaturę i automatykę dla energetyki „rozproszonej”. Będzie też oddzielna strefa ELEKTROMOBILNOŚCI z możliwością jazd próbnych samochodami elektrycznymi oraz strefa PRAKTYCZNYCH POKAZÓW na poligonie szkoleniowym.  

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ponieważ targi odbywają w rygorze wciąż trwającej pandemii koronawirusa, obowiązują na nich szczególne wymogi mające zapewnić bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających. Każdy uczestnik targów otrzyma bezpłatnie przyłbicę, dostępne będą „maskomaty” oraz liczne punkty ze środkami do dezynfekcji, a stoiska i miejsca pobytu będą często dezynfekowane. Dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo jest rozproszenie ekspozycji targowej na ponad 6 ha urokliwie położonego terenu u stóp Szyndzielni.   

WAŻNE! Zwiedzający są proszeni o wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie energetab.pl, aby otrzymać kod paskowy, umożliwiający sprawne wejście na teren targów – rejestracja zwiedzających jest obowiązkowa i wynika z zaleceń sanitarnych.

ENERGETAB w Bielsku-Białej

33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 odbędą w dniach od 15-17 września, na terenach targowych przy al. Armii Krajowej 220. Więcej informacji organizacyjnych i dotyczących programu imprezy na www.energetab.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej