ENERGETAB 2020. Najważniejsza impreza sektora elektroenergetycznego w Bielsku-Białej

2020-09-11 11:26
targi ENERGETAB
Autor: ZIAD Bielsko-Biała SA Targi ENERGETAB 2023 odbędą się 12-14 września

ENERGETAB, czyli targi sektora elektroenergetycznego w Bielsku-Białej, już 15-17 września 2020. ENERGETAB to przegląd najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, a także dyskusje o rozwoju branży elektroenergetycznej. Organizatorzy zapewniają, że dołożyli wszelkich starań by targi były w pełni bezpieczne zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. WSTĘP WOLNY!

To będą już 33. Targi ENERGETAB w Bielsku-Białej. Udział w nich zapowiedziało ponad 250 wystawców, którzy pokażą jak się rozwijają i pracują nad nowymi rozwiązaniami. Na targach zaprezentują się dostawcy produktów zarówno dla „klasycznej” energetyki, jak i firmy oferujące aparaturę i automatykę dla energetyki „rozproszonej”. Będzie też oddzielna strefa ELEKTROMOBILNOŚCI z możliwością jazd próbnych samochodami elektrycznymi oraz strefa PRAKTYCZNYCH POKAZÓW na poligonie szkoleniowym.  

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ponieważ targi odbywają w rygorze wciąż trwającej pandemii koronawirusa, obowiązują na nich szczególne wymogi mające zapewnić bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających. Każdy uczestnik targów otrzyma bezpłatnie przyłbicę, dostępne będą „maskomaty” oraz liczne punkty ze środkami do dezynfekcji, a stoiska i miejsca pobytu będą często dezynfekowane. Dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo jest rozproszenie ekspozycji targowej na ponad 6 ha urokliwie położonego terenu u stóp Szyndzielni.   

WAŻNE! Zwiedzający są proszeni o wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie energetab.pl, aby otrzymać kod paskowy, umożliwiający sprawne wejście na teren targów – rejestracja zwiedzających jest obowiązkowa i wynika z zaleceń sanitarnych.

ENERGETAB w Bielsku-Białej

33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 odbędą w dniach od 15-17 września, na terenach targowych przy al. Armii Krajowej 220. Więcej informacji organizacyjnych i dotyczących programu imprezy na www.energetab.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej