ENERGETAB 2019. Najważniejsza impreza sektora elektroenergetycznego w Bielsku-Białej

2019-09-13 14:02 czem
Targi Bielsko Biala
Autor: materiały prasowe ENERGETAB

ENERGETAB, czyli targi sektora elektroenergetycznego w Bielsku-Białej, odbędą się 17-19 września 2019. ENERGETAB to możliwość poznania najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, a także dyskusje o rozwoju branży elektroenergetycznej. WSTĘP WOLNY!

Na targach ENERGETAB 2019, jak co roku, wystawcy zaprezentują urządzenia rozdzielcze wysokich i niskich napięć, transformatory, generatory czy silniki, agregaty prądotwórcze i zasilacze awaryjne UPS, odnawialne źródła energii, układy automatyki, sterowania, pomiarów i diagnostyki, kable i przewody, słupy i oprawy oświetleniowe, podnośniki i specjalistyczne pojazdy dla energetyki, osprzęt sieciowy i instalacyjny, energooszczędne źródła światła, maszyny i narzędzia dla budownictwa energetycznego, a także rozwiązania informatyczne czy oferty usług dla branży energetycznej, i wiele jeszcze innych innowacyjnych rozwiązań.

ENERGETAB 2019

Wśród prawie 720 wystawców, nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji oraz USA, znajdą się zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość znaczących krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej. A to wszystko na ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Konferencje towarzyszące targom ENERGETAB

Targowe konferencje będą dotyczyć m.in. tematów:

  • Istotne obowiązki dla OSD i OSP wynikające z wdrożenia kodeksów sieciowych – warsztaty PTPiREE;
  • Liderzy czy statyści? Jaką rolę w transformacji energetycznej odegrają polskie firmy? (spotkanie organizuje Polskie Stowarzyszenie Branży Elektroenergetycznej);
  • Jakość dostaw wyrobów i robót w procesach realizacji inwestycji sieciowych;
  • Sanacja rynku od złej jakości produktów elektrotechnicznych i elektronicznych na terenie RP i UE.

Podczas targów odbędzie się także konferencja z okazji 100-lecia Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

ENERGETAB w Bielsku-Białej

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019 odbędą w dniach od 17-19 września, na terenach targowych przy al. Armii Krajowej 220. Więcej informacji organizacyjnych i dotyczących programu imprezy na www.energetab.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej