Dworzec Warszawa Stadion - do przebudowy. Przetarg ogłoszony.

2010-06-01 16:01
Wizualizacja: dworzec kolejowy Warszawa Stadion
Autor: PKP S.A. Wizualizacja: dworzec kolejowy Warszawa Stadion.

PKP SA rozpisała przetarg na wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych oraz realizację robót budowlano-montażowych w ramach projektu pod nazwą przebudowa dworca kolejowego Warszawa Stadion.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie przebudowy budynku dworca kolejowego Warszawa Stadion tj. sporządzenie wielobranżowego projektu budowlanego, uzyskanie pozwolenia na budowę i sporządzenie projektów wykonawczych oraz wykonanie robót budowlanych na podstawie tych projektów - w wyniku których dokonana zostanie przebudowa, mająca na celu poprawę jakości usług transportowych, przywrócenie estetycznego wyglądu oraz poprawę stanu technicznego budynku z uwzględnieniem obowiązujących przepisów.

Jedynym kryterium oceny złożonych ofert jest najniższa cena. Termin składania ofert upływa 22 czerwca 2010 r.

Jak można przeczytać w SIWZ, przebudowa dworca kolejowego Warszawa Stadion ma bezpośredni związek z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA – EURO 2012, w zakresie obsługi zwiększonej ilości podróżnych i turystów, a jego realizacja w powiązaniu integracyjnym z innymi rodzajami transportu publicznego (miejskiej komunikacji autobusowej, tramwajowej) będzie miała istotny wpływ na poprawę jakości i sprawności w przemieszczaniu komunikacyjnym pasażerów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej