Dreamtime dla deweloperów

2006-10-17 13:56

Rynek mieszkaniowy w Polsce opanowała prawdziwa gorączka. Do czerwoności rozgrzała się mieszkaniówka w Warszawie i Krakowie, a Trójmiasto, Wrocław czy Poznań doganiają je bez wysiłku. O tym, co banki, deweloperzy i specjaliści ds. sprzedaży nieruchomości mają do powiedzenia na temat unikalnych możliwości inwestycyjnych będzie można posłuchać 17 listopada 2006 roku podczas konferencji Dreamtime.

Ceny mieszkań rosną nawet kilkanaście procent miesięcznie, a lokale znikają jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty w ziemię. Deweloperzy powtarzają, że bez dwóch zdań mieszkaniówka to obecnie najlepszy biznes w Polsce. Z drugiej strony nie milkną głosy, że hossa na rynku to sztucznie pompowana bańka, która musi w końcu pęknąć.

 

Podczas organizowanej przez Eurobuild konferencji będzie można się dowiedzieć, jakie czynniki polityczne i prawne wpływają na rozwój sektora mieszkaniowego, a także jak zadbać o to, by wzrost na rynku utrzymał się przez lata. Porównane zostaną rynki mieszkaniowe w największych miastach Polski: w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i aglomeracji śląskiej. Będzie można znaleźć odpowiedź na pytania: w których miastach średniej wielkości warto być, a także jak wypadamy w porównaniu z Europą Zachodnią? Sesja zatytułowana "Końca nie widać" przybliży sytuację na polskim rynku po 1 maja 2004 roku, a "Pieniądze szczęścia nie dają" poświęcona będzie najkorzystniejszym źródłom finansowania przedsięwzięć deweloperskich. Mikołaj Martynuska, dyrektor działu nieruchomości mieszkaniowych w CB Richard Ellis, opowie, jakich mieszkań szukają Polacy: czy są to kameralne bloki w otoczeniu zieleni, ekskluzywne wieżowce w śródmieściu, lofty na terenach poprzemysłowych czy może domy z własną działką. Oczekiwania klientów porównane zostaną także z zachodnimi tendencjami. Dodatkowo konferencja będzie stanowiła okazję do zapoznania się z trendami w projektowaniu bloków mieszkalnych, a także rynkiem usług facility management.

Wydarzenie skierowane jest głównie do sektora budowlanego i instytucji finansowych, ale przede wszystkim deweloperów powierzchni mieszkaniowych.

Seminarium organizowane jest przez Eurobuild Poland. Odbędzie się 17 listopada 2006 roku w Warszawie, w Hotelu Sofitel Victoria.

Więcej informacji:

PL:  http://www.eurobuild.pl/dreamtime2006/witamy.html

ANG: http://www.eurobuild.pl/dreamtime2006/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej