Dreamtime dla deweloperów

2006-10-17 13:56

Rynek mieszkaniowy w Polsce opanowała prawdziwa gorączka. Do czerwoności rozgrzała się mieszkaniówka w Warszawie i Krakowie, a Trójmiasto, Wrocław czy Poznań doganiają je bez wysiłku. O tym, co banki, deweloperzy i specjaliści ds. sprzedaży nieruchomości mają do powiedzenia na temat unikalnych możliwości inwestycyjnych będzie można posłuchać 17 listopada 2006 roku podczas konferencji Dreamtime.

Ceny mieszkań rosną nawet kilkanaście procent miesięcznie, a lokale znikają jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty w ziemię. Deweloperzy powtarzają, że bez dwóch zdań mieszkaniówka to obecnie najlepszy biznes w Polsce. Z drugiej strony nie milkną głosy, że hossa na rynku to sztucznie pompowana bańka, która musi w końcu pęknąć.

 

Podczas organizowanej przez Eurobuild konferencji będzie można się dowiedzieć, jakie czynniki polityczne i prawne wpływają na rozwój sektora mieszkaniowego, a także jak zadbać o to, by wzrost na rynku utrzymał się przez lata. Porównane zostaną rynki mieszkaniowe w największych miastach Polski: w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i aglomeracji śląskiej. Będzie można znaleźć odpowiedź na pytania: w których miastach średniej wielkości warto być, a także jak wypadamy w porównaniu z Europą Zachodnią? Sesja zatytułowana "Końca nie widać" przybliży sytuację na polskim rynku po 1 maja 2004 roku, a "Pieniądze szczęścia nie dają" poświęcona będzie najkorzystniejszym źródłom finansowania przedsięwzięć deweloperskich. Mikołaj Martynuska, dyrektor działu nieruchomości mieszkaniowych w CB Richard Ellis, opowie, jakich mieszkań szukają Polacy: czy są to kameralne bloki w otoczeniu zieleni, ekskluzywne wieżowce w śródmieściu, lofty na terenach poprzemysłowych czy może domy z własną działką. Oczekiwania klientów porównane zostaną także z zachodnimi tendencjami. Dodatkowo konferencja będzie stanowiła okazję do zapoznania się z trendami w projektowaniu bloków mieszkalnych, a także rynkiem usług facility management.

Wydarzenie skierowane jest głównie do sektora budowlanego i instytucji finansowych, ale przede wszystkim deweloperów powierzchni mieszkaniowych.

Seminarium organizowane jest przez Eurobuild Poland. Odbędzie się 17 listopada 2006 roku w Warszawie, w Hotelu Sofitel Victoria.

Więcej informacji:

PL:  http://www.eurobuild.pl/dreamtime2006/witamy.html

ANG: http://www.eurobuild.pl/dreamtime2006/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej