Donaldsons Polska zmienia nazwę na DTZ

2008-01-04 11:15

Firma Donaldsons Polska - świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych z zakresu zarządzania, doradztwa i wynajmu - od 14 grudnia 2007 r. funkcjonuje pod marką DTZ. Pełna nazwa prawna firmy to DTZ Retail Polska Sp. z o.o.

Zmiana nazwy to efekt połączenia firm DTZ i Donaldsons, które miało miejsce w lipcu 2007 roku i kolejny krok do pełnej integracji obu firm. W efekcie fuzji, DTZ w Polsce zarządza ponad 30 obiektami komercyjnymi o całkowitej powierzchni 800 000 m2, ma podpisanych  ponad 1600 umów najmu i jest jedną z największych firm doradczych w zakresie nieruchomości.

DTZ w Polsce działa od 1994 r.(jako część DTZ Holdings plc, spółki giełdowej notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych od 1987 r.) i obecnie zatrudnia ok. 170 osób świadczących kompleksowe usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego, pośrednictwa, pozyskiwania gruntów, wycen nieruchomości, badań rynkowych, wsparcia technicznego oraz zarządzania nieruchomościami i aktywami. .

Integracja pod wspólną marką zwiększa zakres świadczonych usług, co przyniesie wymierne korzyści dla klientów połączonych firm - na przykład, DTZ oferuje teraz nowe usługi m.in. zarządzania aktywami oraz nieruchomościami handlowymi. Od początku grudnia 2007 r., połączone firmy mają siedzibę w najbardziej atrakcyjnym miejscu centrum stolicu, w biurowcu Lumen znajdujacym się w kompleksie Złotych Tarasów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej