Donaldsons Polska zmienia nazwę na DTZ

2008-01-04 11:15

Firma Donaldsons Polska - świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych z zakresu zarządzania, doradztwa i wynajmu - od 14 grudnia 2007 r. funkcjonuje pod marką DTZ. Pełna nazwa prawna firmy to DTZ Retail Polska Sp. z o.o.

Zmiana nazwy to efekt połączenia firm DTZ i Donaldsons, które miało miejsce w lipcu 2007 roku i kolejny krok do pełnej integracji obu firm. W efekcie fuzji, DTZ w Polsce zarządza ponad 30 obiektami komercyjnymi o całkowitej powierzchni 800 000 m2, ma podpisanych  ponad 1600 umów najmu i jest jedną z największych firm doradczych w zakresie nieruchomości.

DTZ w Polsce działa od 1994 r.(jako część DTZ Holdings plc, spółki giełdowej notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych od 1987 r.) i obecnie zatrudnia ok. 170 osób świadczących kompleksowe usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego, pośrednictwa, pozyskiwania gruntów, wycen nieruchomości, badań rynkowych, wsparcia technicznego oraz zarządzania nieruchomościami i aktywami. .

Integracja pod wspólną marką zwiększa zakres świadczonych usług, co przyniesie wymierne korzyści dla klientów połączonych firm - na przykład, DTZ oferuje teraz nowe usługi m.in. zarządzania aktywami oraz nieruchomościami handlowymi. Od początku grudnia 2007 r., połączone firmy mają siedzibę w najbardziej atrakcyjnym miejscu centrum stolicu, w biurowcu Lumen znajdujacym się w kompleksie Złotych Tarasów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej