Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD

2009-10-12 11:54
Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD
Autor: Sad Sp. z o.o.

Szkolenia przeznaczone są dla architektów i inżynierów budowlanych, którzy w swojej pracy chcą wykorzystywać program ArchiCAD lub w swojej pracy wykorzystują program ArchiCAD w stopniu podstawowym lub też pracują na niższych wersjach tego programu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w jednym z dwóch szkoleń realizowanych w ramach projektu "Nowoczesne projektowanie":


Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym szkoleniu w ramach tego projektu - w szkoleniu pierwszego lub drugiego stopnia.

Terminy najbliższych szkoleń

Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD
Autor: Sad Sp. z o.o.

Trzydniowy kurs ArchiCAD - I stopień pozwala na swobodne poruszanie się w programie, a nowy projekt możemy zacząć tworzyć praktycznie od zaraz.  W ciągu tych trzech dni poznamy podstawowe funkcje programu przy pomocy których zaprojektujemy nasz pierwszy wirtualny budynek. Przede wszystkim poznamy sposób pracy z podstawowymi obiektami programu takimi jak ściany, otwory okienne i drzwiowe, dachy, stropy, schody itp. Poznamy podstawowe komendy edycyjne a także narzędzia do obróbki i podglądu grafiki. Nauczymy się jak tworzyć duże ściany szklane za pomocą przegrody strukturalnej czy teren za pomocą siatki. Po zapoznaniu się z narzędziami i obiektami stworzymy nasz pierwszy wirtualny budynek. Zaprojektujemy rzuty kondygnacji, przekroje i elewacje, nauczymy się operacji na bryłach a także poznamy problematykę modelowania przestrzennego. Zobaczymy jak łatwo można zmieniać tryb projektowania przełączając się pomiędzy rozmaitymi oknami widokowymi. Poznamy także to co każdy architekt lubi najbardziej czyli tworzenie fotorealistycznych  i  wrażeniowych wizualizacji, przeprowadzenie analizy nasłonecznienia oraz wykonanie krótkiej animacji. Na koniec wykonamy zestawienia stolarki drzwiowej i okiennej a także nauczymy się jak tworzyć dokumentację techniczną.

Dla tych którzy chcieliby pogłębić swoje umiejętności w pracy z ArchiCAD-em proponujemy kurs ArchiCAD - II stopień. Szkolenie skierowane jest dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę o umiejętność tworzenia elementów bibliotecznych, współpracę z innym oprogramowaniem CAD, czy tez pogłębić umiejętności związane z modelowaniem przestrzennym.

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach 10-12 osobowych, gdzie każdy ma możliwość indywidualnie opracować swój własny projekt. Uczestnicy mają do dyspozycji indywidualne stanowiska pracy oraz solidną kadrę szkoleniową. A wszystko to w miłej, przyjacielskiej atmosferze oraz … aromacie pachnącej kawy.

Po ukończeniu szkolenia absolwent może przystąpić do egzaminu producenta Graphisoft i uzyskać międzynarodowy certyfikat firmy Graphisoft.


Szkolenie jest dofinansowywane ze środków UE i można je odbyć nawet całkowice bezpłatnie.
Wkład prywatny - w formie bezgotówkowej wynosi odpowiednio:
253,88 PLN przy szkoleniu "ArchiCAD - I stopień"
119,63 PLN przy szkoleniu "ArchiCAD - II stopień"
Pracodawca musi złożyć jedynie oświadczenie, że pracownik w czasie kiedy był na szkoleniu zarobił co najmniej równowartość kwoty określonej jako „wkład prywatny”.
Jeśli kwota zarobków jest niższa od "wkładu prywatnego", to pracodawca dopłaca jedynie różnicę.


Aby wziąć udział w szkoleniu najeży spełnić kryteria uczestnictwa i wypełnić dokumentację szkoleniową.


Szkolenia są realizowane małych i mikro- przedsiębiorstw z następujących województw: dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie.


Zgłoszenia, szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa i terminów:
http://edukacja.sad.com.pl/szkolenia_parp/

e-mail: szkolenia_parp848@sad.com.pl

Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD
Autor: Sad Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej