Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD

2009-10-12 11:54
Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD
Autor: Sad Sp. z o.o.

Szkolenia przeznaczone są dla architektów i inżynierów budowlanych, którzy w swojej pracy chcą wykorzystywać program ArchiCAD lub w swojej pracy wykorzystują program ArchiCAD w stopniu podstawowym lub też pracują na niższych wersjach tego programu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w jednym z dwóch szkoleń realizowanych w ramach projektu "Nowoczesne projektowanie":


Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym szkoleniu w ramach tego projektu - w szkoleniu pierwszego lub drugiego stopnia.

Terminy najbliższych szkoleń

Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD
Autor: Sad Sp. z o.o.

Trzydniowy kurs ArchiCAD - I stopień pozwala na swobodne poruszanie się w programie, a nowy projekt możemy zacząć tworzyć praktycznie od zaraz.  W ciągu tych trzech dni poznamy podstawowe funkcje programu przy pomocy których zaprojektujemy nasz pierwszy wirtualny budynek. Przede wszystkim poznamy sposób pracy z podstawowymi obiektami programu takimi jak ściany, otwory okienne i drzwiowe, dachy, stropy, schody itp. Poznamy podstawowe komendy edycyjne a także narzędzia do obróbki i podglądu grafiki. Nauczymy się jak tworzyć duże ściany szklane za pomocą przegrody strukturalnej czy teren za pomocą siatki. Po zapoznaniu się z narzędziami i obiektami stworzymy nasz pierwszy wirtualny budynek. Zaprojektujemy rzuty kondygnacji, przekroje i elewacje, nauczymy się operacji na bryłach a także poznamy problematykę modelowania przestrzennego. Zobaczymy jak łatwo można zmieniać tryb projektowania przełączając się pomiędzy rozmaitymi oknami widokowymi. Poznamy także to co każdy architekt lubi najbardziej czyli tworzenie fotorealistycznych  i  wrażeniowych wizualizacji, przeprowadzenie analizy nasłonecznienia oraz wykonanie krótkiej animacji. Na koniec wykonamy zestawienia stolarki drzwiowej i okiennej a także nauczymy się jak tworzyć dokumentację techniczną.

Dla tych którzy chcieliby pogłębić swoje umiejętności w pracy z ArchiCAD-em proponujemy kurs ArchiCAD - II stopień. Szkolenie skierowane jest dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę o umiejętność tworzenia elementów bibliotecznych, współpracę z innym oprogramowaniem CAD, czy tez pogłębić umiejętności związane z modelowaniem przestrzennym.

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach 10-12 osobowych, gdzie każdy ma możliwość indywidualnie opracować swój własny projekt. Uczestnicy mają do dyspozycji indywidualne stanowiska pracy oraz solidną kadrę szkoleniową. A wszystko to w miłej, przyjacielskiej atmosferze oraz … aromacie pachnącej kawy.

Po ukończeniu szkolenia absolwent może przystąpić do egzaminu producenta Graphisoft i uzyskać międzynarodowy certyfikat firmy Graphisoft.


Szkolenie jest dofinansowywane ze środków UE i można je odbyć nawet całkowice bezpłatnie.
Wkład prywatny - w formie bezgotówkowej wynosi odpowiednio:
253,88 PLN przy szkoleniu "ArchiCAD - I stopień"
119,63 PLN przy szkoleniu "ArchiCAD - II stopień"
Pracodawca musi złożyć jedynie oświadczenie, że pracownik w czasie kiedy był na szkoleniu zarobił co najmniej równowartość kwoty określonej jako „wkład prywatny”.
Jeśli kwota zarobków jest niższa od "wkładu prywatnego", to pracodawca dopłaca jedynie różnicę.


Aby wziąć udział w szkoleniu najeży spełnić kryteria uczestnictwa i wypełnić dokumentację szkoleniową.


Szkolenia są realizowane małych i mikro- przedsiębiorstw z następujących województw: dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie.


Zgłoszenia, szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa i terminów:
http://edukacja.sad.com.pl/szkolenia_parp/

e-mail: szkolenia_parp848@sad.com.pl

Dofinansowywane szkolenia z programu ArchiCAD
Autor: Sad Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej