Dlaczego warto być w Gdańsku?

2007-06-06 15:22

Bo to wyjątkowe miejsce do prowadzenia centrów usług i magazynowania, miasto, gdzie się dobrze mieszka i wspaniale odpoczywa, wreszcie - organizator Euro 2012. To tylko nieliczne z argumentów, o których wspomną specjaliści podczas konferencji "Fast Forward", organizowanej przez wydawcę miesięcznika  Eurobuild Poland.

Spotkanie stanowi okazję do bliższego poznania miasta Neptuna - poznania go od strony inwestycyjnej, ale nie tylko. Będzie mowa o najważniejszych projektach, wskaźnikach ekonomicznych czy planowanych inwestycjach. A więc wszystko to, o czym powinien wiedzieć przedsiębiorca zainteresowany tą lokalizacją. Wśród sesji tematycznych znajdą się i te dotyczące powierzchni magazynowej czy biurowej. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, jaki jest potencjał rynku, czego brakuje, jak kształtuje się zapotrzebowanie na Pomorzu.

Podczas sympozjum zaprezentowane zostaną tereny przeznaczone na sprzedaż, do budowy projektów usługowych i mieszkaniowych, a także harmonogram publicznych przetargów kilkudziesięciu najbardziej atrakcyjnych działek Gdańska. Ciekawostką będzie raport z postępu w realizacji dwóch największych wielofunkcyjnych przedsięwzięć: zagospodarowania Wyspy Spichrzów oraz zabudowy terenów Targu Siennego i Rakowego. Goście dowiedzą się, jak przebiegał konkurs na wyłonienie inwestorów tych projektów.

Organizatorzy przygotowali również osobne panele poświęcone turystyce, projektom biurowym oraz perspektywom rynku mieszkaniowego. Oczywiście nie mogło zabraknąć specjalnej sesji na temat Euro 2012 oraz korzyści i wyzwań wynikających z organizacji mistrzostw.

A wszystko to podczas seminarium "Fast Forward" przygotowywanego przez Media Conference. Organizatorzy zapraszają na nie  15 czerwca 2007 roku, oczywiście - do Gdańska.

Więcej >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej