Deweloper Roku 2007

2007-12-21 14:26

Ghelamco Poland zostało wyróżnione tytułem "Developera Roku 2007". Już drugi rok z rzędu ta międzynarodowa firma jest najlepszą w branży deweloperskiej - w Europie Środkowej i Wschodniej. Nagrodę przyznał Construction & Investment Journal..

Niezależne jury składające się z przedstawicieli firm branży nieruchomości nagrodziło Ghelamco jako dewelopera, którego inwestycje wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale także wnoszą nową wartość na rynek oraz mają szansę wytrzymać próbę czasu.

"Czujemy się zaszczyceni mogąc odebrać tę nagrodę. W sytuacji wzrastającej konkurencji, takie wyróżnienie z pewnością pomoże naszym przyszłym klientom dokonać właściwych decyzji" - powiedział Jeroen van der Toolen, Managing Director.
To już drugi z rzędu tytuł "Developera Roku" oraz trzecia nagroda dla Ghelamco Poland przyznana przez Construction & Investment Journal. W zeszłym roku firma otrzymała nagrodę "Developer Roku 2006", a w 2005 została nagrodzona w kategorii Najlepszy Budynek Biurowy za Zaułek Piękna - Deloitte House.

"Otrzymanie narody CIJ trzeci rok z rzędu niewątpliwie wskazuje na ponad przeciętność naszych inwestycji. Satysfakcję przyniósł nam zwłaszcza fakt, że ponownie otrzymaliśmy nagrodę za całokształt naszych działań. Dowodzi to stałego rozwoju naszej firmy oraz bogatego portfolio inwestycji" - dodał Jeroen van der Toolen.

Construction & Investment Journal to niezależny magazyn (wydawany od 1995 r. w jez. angielskim) poświęcony szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości w Europie Środkowo - Wschodniej. Jest dystrybuowanym w Czechach, Polsce, Słowacji, Węgrzech, Chorwacji, Rumunii i w Rosji.
Ghelamco to międzynarodowy deweloper i generalny wykonawca (od 1985 r.). Firma jest jednym z większych deweloperów w branży budynków biurowych, centrów dystrybucyjnych i budynków apartamentowych w Belgii, Polsce, Holandii, Francji, na Ukrainie i w Rosji. W Polsce działa od 1991 r.

Deweloper Roku 2007
Autor: Ghelamco Nagrodę "Developera Roku 2007" odebrał Paul Gheysens, prezes Ghelamco Poland
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej