Dalszej, dobrej współpracy

2007-12-28 16:51

Wybudowanie pierwszego w Polsce certyfikowanego domu pasywnego w Smolcu pod Wrocławiem to efekt dobrej współpracy między firmami BASF Polska i Termo Organika a biurem projektowym Lipińscy Domy oraz Fortis Bankiem. Zadania na rok 2008 się piętrzą, obyśmy mieli pracowników - mówi Jens-Peter Hartmann, szef działu chemii budowlanej w BASF Polska.    

Jens-Peter Hartmann, szef działu chemii budowlanej w BASF Polska: Największym sukcesem naszego działu w 2007 roku była płynna integracja z BASF Polska oraz trzycyfrowy wzrost sprzedaży. Wzrost popytu na nasze produkty określiłbym jako lawinowy, dlatego dział chemii budowlanej BASF w dalszym ciągu będzie zatrudniał wykwalifikowanych pracowników. Niestety ich znalezienie w szybkim czasie jest dziś niezwykle trudne.

Na rok 2008 sobie i mojemu zespołowi chciałbym życzyć stworzenia odpowiednich warunków do rozpoczęcia w Polsce produkcji, która będzie skierowana na rynek budowlany. Co więcej, chciałbym aby w przyszłym roku była kontynuowana dobra współpraca z naszymi partnerami biznesowymi.

Foto: BASF

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej