Dalszej, dobrej współpracy

2007-12-28 16:51

Wybudowanie pierwszego w Polsce certyfikowanego domu pasywnego w Smolcu pod Wrocławiem to efekt dobrej współpracy między firmami BASF Polska i Termo Organika a biurem projektowym Lipińscy Domy oraz Fortis Bankiem. Zadania na rok 2008 się piętrzą, obyśmy mieli pracowników - mówi Jens-Peter Hartmann, szef działu chemii budowlanej w BASF Polska.    

Jens-Peter Hartmann, szef działu chemii budowlanej w BASF Polska: Największym sukcesem naszego działu w 2007 roku była płynna integracja z BASF Polska oraz trzycyfrowy wzrost sprzedaży. Wzrost popytu na nasze produkty określiłbym jako lawinowy, dlatego dział chemii budowlanej BASF w dalszym ciągu będzie zatrudniał wykwalifikowanych pracowników. Niestety ich znalezienie w szybkim czasie jest dziś niezwykle trudne.

Na rok 2008 sobie i mojemu zespołowi chciałbym życzyć stworzenia odpowiednich warunków do rozpoczęcia w Polsce produkcji, która będzie skierowana na rynek budowlany. Co więcej, chciałbym aby w przyszłym roku była kontynuowana dobra współpraca z naszymi partnerami biznesowymi.

Foto: BASF

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej