Certyfikaty energetyczne w nieruchomościach - szkolenie

2008-08-21 17:53

Cooper Conferences zaprasza na praktyczne warsztaty CERTYFIKATY ENERGETYCZNE W NIERUCHOMOŚCIACH. Chcesz wiedzieć jak obliczyć klasę energetyczną? Jak pozyskać fundusze z Unii Europejskiej, aby podwyższyć klasę energetyczną budynku? Swoimi doświadczeniami podzielą się najlepsi. Przyjdź i dowiedz się więcej.

Warsztaty dla deweloperów, generalnych wykonawców, projektantów, a także dla rzeczoznawców majątkowych. W spotkaniu wezmą udział również agencje nieruchomości, zarządcy nieruchomości, spółdzielnie mieszkaniowe, certyfikatorzy energetyczni oraz kancelarie prawne i firmy konsultingowe obsługujące branżę nieruchomości.
Przyjdź na warsztaty, aby zebrać informacje o polskich i europejskich regulacjach prawnych dotyczących świadectw energetycznych, sankcjach za brak takich świadectw oraz o wpływach certyfikatów na wycenę nieruchomości, czyli jak będą kształtowały się ceny.
A także: co z budynkami nie objętymi certyfikacją? Konsekwencje zmian prawnych dla budynków z niską klasą energetyczną, Dyrektywa Unii Europejskiej: 2002/91/WE, Certyfikaty energetyczne w Świetle Nowelizacji Prawa Budowlanego.
Będzie możliwość porozmawiania z zaproszonymi na warsztaty prelegentami, będą to m.in. Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, Narodowa Agencja Poszanowania Energii, Krajowa Agencja Poszanowania Energii.

Warsztaty odbędą się 15 i 16 września w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmują portal muratorplus.pl oraz katalog Inwestycje Budowlane-murator.

Rezerwacja: http://www.cooperconferences.pl/warsztaty-sub-certyfikaty_energetyczne.html

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej