Certyfikaty Energetyczne

2009-06-09 12:04
Certyfikaty energetyczne powinni wystawiać tylko profesjonaliści
Autor: Isover Certyfikaty energetyczne powinni wystawiać tylko profesjonaliści

Poszerzenie praktycznej wiedzy związanej ze sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali to cel konferencji "Certyfikaty Energetyczne", która odbędzie się 24 czerwca 2009 w hotelu Novotel w Warszawie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Będzie to drugie z cyklu spotkań poświęconych certyfikacji energetycznej, które organizuje firma Robobat Polska. Inauguracyjna konferencja miała miejsce 14 maja b.r. w Krakowie.

W trakcie konferencji odbędzie się premierowa prezentacja najnowszej wersji programu EXPERT Certyfikat Energetyczny+. Eksperci przedstawią praktyczne aspekty przygotowania certyfikatów energetycznych przy pomocy tego oprogramowania. Postarają się również odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z wdrożeniem i funkcjonowaniem programu. Uczestnicy spotkania otrzymają pakiet materiałów informacyjnych, a także będą mieli możliwość zakupu produktu EXPERT Certyfikat Energetyczny+ w promocyjnej cenie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Należy jedynie zgłosić chęć udziału poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.robobat.pl. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w konferencji będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

program konferencji
- wybór systemów ogrzewania budynku i jego wpływ na wartość współczynnika EP i EK w Świadectwie Charakterystyki Energetycznej
- praktyczne aspekty sporządzania świadectw energetycznych przy pomocy oprogramowania EXPERT Certyfikat Energetyczny+ (Robobat Polska)
- dyskusje panelowe, pytania do ekspertów, indywidualne konsultacje
prelegenci: Janusz Prątnicki – Dyrektor Zarządzający firmy Royal Audit, Niezależny Certyfikator Energetyczny; Magdalena Szreniawa - Inżynier Działu Serwisu i Szkoleń firmy Robobat Polska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej