Certyfikat dla OKNOPLAST-u

2007-05-22 18:12

Przyznawany przez niemiecki Instytut Badań nad Stolarką Otworową w Rosenheim Certyfikat Q-Zert jest potwierdzeniem profesjonalizmu przedsiębiorstwa. W tym roku o otrzymanie wyróżnienia starało się kilkanaście polskich zakładów, ale jako pierwszy uznanie zdobył OKNOPLAST-Kraków.

Ośrodek w Rosenheim od lat weryfikuje zgodność wyrobów oferowanych przez producentów na całym świecie z obowiązującymi normami jakości. Badania i szczegółowe ekspertyzy przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę naukowców i inżynierów. Akredytacja przyznana przez Instytut jest uznawana przez międzynarodowe instytuty badawcze.

- Jestem dumny, że to właśnie nasza firma obroniła honor naszego kraju i po wielu staraniach w dniu 27 marca br. pozytywnie zakończyła ostatni audyt certyfikujący. Certyfikacja nie jest prosta, wymaga bowiem poddania drobiazgowej kontroli całej produkcji oraz jej zgodności ze wszystkimi wymaganiami systemowymi. Przeprowadzający audyt eksperci z Instytutu Rosenheim byli pod dużym wrażeniem naszego przygotowania i w pełni potwierdzili najwyższe europejskie standardy produkcji okien - mówi prezes firmy OKNOPLAST-Kraków, Adam Placek.

OKNOPLAST-Kraków został umieszczony na oficjalnej stronie notyfikowanego Instytutu: http://www.ift-rosenheim.de. Certyfikat Q-Zert jest dowodem, że klienci otrzymują wyroby zgodne z wymogami Unii zawartymi w nowej zintegrowanej normie.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej