Certyfikat dla OKNOPLAST-u

2007-05-22 18:12

Przyznawany przez niemiecki Instytut Badań nad Stolarką Otworową w Rosenheim Certyfikat Q-Zert jest potwierdzeniem profesjonalizmu przedsiębiorstwa. W tym roku o otrzymanie wyróżnienia starało się kilkanaście polskich zakładów, ale jako pierwszy uznanie zdobył OKNOPLAST-Kraków.

Ośrodek w Rosenheim od lat weryfikuje zgodność wyrobów oferowanych przez producentów na całym świecie z obowiązującymi normami jakości. Badania i szczegółowe ekspertyzy przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę naukowców i inżynierów. Akredytacja przyznana przez Instytut jest uznawana przez międzynarodowe instytuty badawcze.

- Jestem dumny, że to właśnie nasza firma obroniła honor naszego kraju i po wielu staraniach w dniu 27 marca br. pozytywnie zakończyła ostatni audyt certyfikujący. Certyfikacja nie jest prosta, wymaga bowiem poddania drobiazgowej kontroli całej produkcji oraz jej zgodności ze wszystkimi wymaganiami systemowymi. Przeprowadzający audyt eksperci z Instytutu Rosenheim byli pod dużym wrażeniem naszego przygotowania i w pełni potwierdzili najwyższe europejskie standardy produkcji okien - mówi prezes firmy OKNOPLAST-Kraków, Adam Placek.

OKNOPLAST-Kraków został umieszczony na oficjalnej stronie notyfikowanego Instytutu: http://www.ift-rosenheim.de. Certyfikat Q-Zert jest dowodem, że klienci otrzymują wyroby zgodne z wymogami Unii zawartymi w nowej zintegrowanej normie.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej