CERSAIE 2009

2009-10-15 13:39
CERSAIE 2009
Autor: Glazura Królewska SA

Dwudzieste siódme Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE również tym razem przyciągnęły rzesze zainteresowanych. Kontynuując dobrą tradycję, pod koniec września także ekipa Glazury Królewskiej pojechała do Bolonii w poszukiwaniu nowych trendów i rozwiązań w branży wyposażenia łazienek.

Na powierzchni 176 000 m2 można było podziwiać innowacyjne ekspozycje ponad tysiąca wystawców z 34. krajów świata. Wśród 241 wystawców zagranicznych znalazły się także polskie firmy, takie jak: Ceramika Paradyż oraz Polcolorit SA. Prezentowany przez wystawców asortyment powinien pojawić się w sprzedaży już na początku 2010 roku.

- Wyjazd na targi wystawowe był dla naszych pracowników, a także zaproszonych projektantów z największych firm deweloperskich, okazją do rozeznania się w najnowszych tendencjach panujących w sektorze płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek - zapewniają szefowie spółki Glazura Królewska. Projektanci, dzięki współpracy z czołowym dystrybutorem płytki ceramicznej w regionie lubelskim, mieli okazję podziwiać najlepsze produkty i aranżacje renomowanych marek w spójnie zorganizowanej przestrzeni. Wszyscy uznali wyjazd za bardzo udany i wyjątkowo kształcący.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej