CERSAIE 2009

2009-10-15 13:39
CERSAIE 2009
Autor: Glazura Królewska SA

Dwudzieste siódme Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE również tym razem przyciągnęły rzesze zainteresowanych. Kontynuując dobrą tradycję, pod koniec września także ekipa Glazury Królewskiej pojechała do Bolonii w poszukiwaniu nowych trendów i rozwiązań w branży wyposażenia łazienek.

Na powierzchni 176 000 m2 można było podziwiać innowacyjne ekspozycje ponad tysiąca wystawców z 34. krajów świata. Wśród 241 wystawców zagranicznych znalazły się także polskie firmy, takie jak: Ceramika Paradyż oraz Polcolorit SA. Prezentowany przez wystawców asortyment powinien pojawić się w sprzedaży już na początku 2010 roku.

- Wyjazd na targi wystawowe był dla naszych pracowników, a także zaproszonych projektantów z największych firm deweloperskich, okazją do rozeznania się w najnowszych tendencjach panujących w sektorze płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek - zapewniają szefowie spółki Glazura Królewska. Projektanci, dzięki współpracy z czołowym dystrybutorem płytki ceramicznej w regionie lubelskim, mieli okazję podziwiać najlepsze produkty i aranżacje renomowanych marek w spójnie zorganizowanej przestrzeni. Wszyscy uznali wyjazd za bardzo udany i wyjątkowo kształcący.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej