Centrum Medyczne szuka inwestora - Szpital Powiatowy w Łańcucie do rozbudowy

2010-06-08 12:32

Zarząd "Centrum Medycznego w Łańcucie" Sp. z o.o. poszukuje i zaprasza do złożenia ofert inwestorów zainteresowanych współpracą w celu rozbudowy Szpitala Powiatowego w Łańcucie. Termin składania ofert: 25 czerwca 2010 r. do godz. 15:00.

Planowana inwestycja będzie realizowana w oparciu o "Decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego" wydaną przez Burmistrza Miasta Łańcuta. W ramach inwestycji należy uwzględnić budowę: bloku operacyjnego, oddziału intensywnej terapii, centralnej izby przyjęć, działu diagnostyki obrazowej oraz oddziałów łóżkowych: ginekologiczno-położniczego z blokiem porodowym i oddziałem neonatologicznym, chirurgicznego, ortopedycznego oraz pediatrycznego – łącznie około 80 łóżek. Przewidywana powierzchnia kompleksu to około 7000 m2.
Możliwe jest również uruchomienie dodatkowych zabiegowych działalności medycznych.

W ramach niniejszego postępowania dopuszcza się złożenie propozycji współpracy na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego, dokapitalizowania istniejącej spółki przez inwestora, utworzenia spółki celowej, leasingu przedsiębiorstwa, dzierżawy nieruchomości i/lub innych form.

Zarząd "Centrum Medycznego w Łańcucie" Sp. z o.o. informuje również, że posiada zabudowane nieruchomości gruntowe będące własnością spółki, położone w centrum miasta Łańcuta o łącznej powierzchni ok. 4 ha z przeznaczeniem na cele handlowe, usługowe lub inne oraz nieruchomości zabudowane budynkami, w których aktualnie funkcjonują oddziały zabiegowe o łącznej powierzchni 0,7 ha, sąsiadujące bezpośrednio z Muzeum-Zamkiem w Łańcucie. Mogą one stanowić przedmiot rozliczenia inwestycji.

Dodatkowe informacje można uzyskać w "Centrum Medycznym w Łańcucie" Sp. z o.o. pod nr tel.: (17) 224 02 17 lub drogą elektroniczną: inwestycja@cm-lancut.pl oraz na stronie internetowej: http://www.cm-lancut.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=127&strona=1
Dokumenty (decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, mapa do celów projektowych, wypis i wyrys z rejestru gruntów, studium programowo-przestrzenne) do wglądu w siedzibie spółki.

Oferta powinna zawierać nazwę firmy, adres, deklarację przystąpienia do rozmów, opis proponowanej formy współpracy.

Termin składania ofert: 25.06.2010 r. do godz. 15:00 w pok. 13 (sekretariat) "Centrum Medycznego w Łańcucie" Sp. z o. o. 37-100 Łańcut, ul. Paderewskiego 5.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej