CEDEM CEE - środkowoeuropejskie forum nieruchomości

2006-05-25 14:52

Czy rosnące stopy procentowe spowodują, że rynki nieruchomości w Europie Środkowej osiągną poziom szczytowy w tym roku? Czy banki mogą sobie pozwolić na tak agresywne pożyczanie pieniędzy na spekulatywne projekty? Czy agencje nieruchomości stosują optymalne praktyki? CEDEM CEE 2006 odbywa się w momencie, gdy lista pytań gwałtownie się wydłuża.

Pewniki, które rządziły tym sektorem przez ostatnich kilka lat są kwestionowane, tak jak zmieniają się zasady gry. Ponieważ powyższe pytania nabrały tak wielkiej wagi dla całego przemysłu nieruchomości, w 2000 roku powołano konferencję CEDEM. Od tego czasu stała się ona najważniejszą konferencją poświęconą nieruchomościom w Europie Środkowo-Wschodniej, dostarczającą niezrównanego poziomu ekspertyz oraz siły inwestycyjnej. Wydarzenie to skupione jest wokół interaktywnych, wysokiej jakości dyskusji o problemach wymagających uwagi każdego specjalisty od nieruchomości. Stanowi efektywną płaszczyznę towarzyską oraz forum nieformalnej wymiany informacji dla głównych graczy.

Mimo że oddzielne badania rynków nieruchomości Europy Środkowej i Wschodniej są oczywiście możliwe, ogólne struktury i trendy nie wyłonią się, dopóki nie popatrzymy na rynki z szerszej perspektywy. Celem CEDEM jest zapewnienie forum dla wymiany doświadczeń oraz informacji w profesjonalnym otoczeniu. CEDEM CEE 2006 jest poświęcona analizie kwestii istotnych dla całej Europy Środkowej, w ramach sześciu starannie dobranych dyskusji panelowych. Wezmą w nich udział czołowi eksperci z odpowiednich dziedzin.

Choć to program oficjalny stanowi kluczową część CEDEM, bardzo ceniony jest również aspekt towarzyski oraz nieformalny. W szczególności przyjęcie - "CEDEM Party" - zyskało miano legendarnego i wyrosło na jedną z najbardziej wytwornych i obleganych imprez w napiętym harmonogramie towarzyskim tegoż regionu.

W ramach CEDEM CEE 2006 odbędą się najważniejsze dyskusje panelowe przedstawiające kluczowych deweloperów w regionie, najemców detalicznych oraz inwestorów instytucjonalnych. Poruszone zostaną również kwestie dotyczące najlepszych praktyk, konsolidacji przychodów, rosnących stóp procentowych oraz gwałtownie rozwijającego się przemysłu hotelowego. Wraz z nowym zakresem geograficznym CEDEM, obejmującym obecnie Rosję oraz Europę Wschodnią, konferencja stała się głównym miejscem spotkań osób związanych z przemysłem nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

CEDEM CEE odbędzie się w dniach 20-21 września 2006 roku. Po raz pierwszy w historii, konferencja będzie miała miejsce w Pradze, w  Hotelu Intercontinental, w sercu Starego Miasta. Budynek ten wyposażony jest w najnowocześniejsze pomieszczenia konferencyjne, które stanowią doskonałe otoczenie dla dyskusji, posiłków oraz spotkań nieformalnych przewidzianych w ciągu tych dwóch dni. Sympozjum organizuje Grupa Medialna Roberts Publishing.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej