CE dla PRS

2008-02-11 10:41
CE dla PRS
Autor: PRS CE dla PRS

PRS - znany producent systemów stabilizacji gruntu, uzyskał Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji dla Komórkowego Systemu Ograniczającego NeowebTM. Certyfikat - przyznany przez Instytut Techniki Budowlanej - upoważnia firmę do oznakowania swoich produktów znakiem CE oraz do sprzedaży ich na terenie krajów Unii Europejskiej.

"Cieszę się, że prawo do znaku CE uzyskujemy właśnie w Polsce, gdzie infrastruktura w najbliższym czasie będzie się tak dynamicznie rozwijać" - mówi Piotr Stępień, National Manager w PRS - "Jestem przekonany, że nasze systemy stabilizacji gruntu oparte o Neoweb, pomogą realizować projekty budowlane dużo szybciej i jednocześnie znacznie taniej."

Geosiatka komórkowa NeowebTM firmy PRS (na zdjęciu) to efektywne kosztowo rozwiązanie przyjazne środowisku w dziedzinie zabezpieczeń gruntu, ochrony skarp i kanałów, zbiorników, składowisk i ścian oporowych. System jest wykorzystywany m.in. przez: specjalistów w dziedzinie erozji gleby, wykonawców systemów energetycznych i inżynieryjnych oraz firmy działające w branży infrastruktury.

PRS rozwija działalność w Polsce od 2006 roku. Firma dostarcza systemowe rozwiązania w zakresie stabilizacji gruntu. Oferuje produkty inżynierskie, systemy geotechniczne, a także pełen zakres usług projektowych, wdrożeniowych oraz praktycznego nadzoru w terenie. Od wielu lat PRS przewodzi w badaniach nad stabilizacją gruntu oraz w rozwoju innowacji sprawdzonych w ponad 40 krajach.

Uroczyste wręczenie certyfikatu miało miejsce podczas targów Budma 2008.

 CE dla PRS
Autor: PRS
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej