CE dla PRS

2008-02-11 10:41
CE dla PRS
Autor: PRS CE dla PRS

PRS - znany producent systemów stabilizacji gruntu, uzyskał Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji dla Komórkowego Systemu Ograniczającego NeowebTM. Certyfikat - przyznany przez Instytut Techniki Budowlanej - upoważnia firmę do oznakowania swoich produktów znakiem CE oraz do sprzedaży ich na terenie krajów Unii Europejskiej.

"Cieszę się, że prawo do znaku CE uzyskujemy właśnie w Polsce, gdzie infrastruktura w najbliższym czasie będzie się tak dynamicznie rozwijać" - mówi Piotr Stępień, National Manager w PRS - "Jestem przekonany, że nasze systemy stabilizacji gruntu oparte o Neoweb, pomogą realizować projekty budowlane dużo szybciej i jednocześnie znacznie taniej."

Geosiatka komórkowa NeowebTM firmy PRS (na zdjęciu) to efektywne kosztowo rozwiązanie przyjazne środowisku w dziedzinie zabezpieczeń gruntu, ochrony skarp i kanałów, zbiorników, składowisk i ścian oporowych. System jest wykorzystywany m.in. przez: specjalistów w dziedzinie erozji gleby, wykonawców systemów energetycznych i inżynieryjnych oraz firmy działające w branży infrastruktury.

PRS rozwija działalność w Polsce od 2006 roku. Firma dostarcza systemowe rozwiązania w zakresie stabilizacji gruntu. Oferuje produkty inżynierskie, systemy geotechniczne, a także pełen zakres usług projektowych, wdrożeniowych oraz praktycznego nadzoru w terenie. Od wielu lat PRS przewodzi w badaniach nad stabilizacją gruntu oraz w rozwoju innowacji sprawdzonych w ponad 40 krajach.

Uroczyste wręczenie certyfikatu miało miejsce podczas targów Budma 2008.

 CE dla PRS
Autor: PRS
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej