CAMSPORTS Nano – kamera do użytku sportowego

2010-02-19 12:26
CAMSPORTS Nano kamera do użytku sportowego
Autor: CAMSPORTS CAMSPORTS Nano – prawdziwie miniaturowa kamera do użytku sportowego

Ważąca zaledwie 22 gramy kamera CAMSPORTS NANO, wyposażona we wszystkie nowinki technologiczne, rejestruje obrazy w maksymalnej rozdzielczości 736 x 480 pikseli. Niezależnie od rejestrowanej dyscypliny sportu, kamera CAMSPORTS NANO stała się już referencyjnym urządzeniem w kategorii tego typu kamer powszechnego użytku.

Szczelna, wyjątkowo lekka i bardzo małych rozmiarów kamera CAMSPORTS NANO okazuje się bardzo skuteczna we wszelkich okolicznościach : na lądzie, w powietrzu, a nawet w wodzie. Dostarczana z rozmaitymi zaczepami służącymi do mocowania (na kasku, na różnego rodzaju goglach wykorzystywanych w narciarstwie, sportach rowerowych i motocyklowych, na opaskach...), w swej 68-milimetrowej obudowie mieści mikrofon, pamięć flash 4 GB i ładowany akumulator, wystarczający na 75-minutowe nagranie.

Zobacz koniecznie: Kamery w monitoringu

Posługiwanie się kamerą jest wyjątkowo proste : ten sam przycisk służy do jej uruchamiania, włączania i zatrzymywania nagrania. Urządzenie jest kompatybilne z Pecetem, Macintoshem i pendrivem, a nagrania wideo można odtwarzać przy użyciu powszechnie dostępnego na rynku standardowego oprogramowania. Nie potrzeba żadnej karty pamięci, ani baterii, bo wszystko już jest zapewnione. Wewnętrzny akumulator kamery, przewidziany jest na około 500 cykli ładowania, którego dokonuje się przez port USB komputera lub z użyciem przyspieszającego ładowanie zasilacza AC.

Kamera CAMSPORTS NANO, przeznaczona dla młodzieżowego i nie tylko młodzieżowego rynku artykułów powszechnego użytku dla amatorów ekstremalnych wrażeń, jest sprzedawana we Francji począwszy od listopada 2009 r. Jej cena wynosi 139 € (z VAT).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej