CAD/CAM - co trzeba wiedzieć o oprogramowaniu

2006-09-02 14:47

Konferencja CAD/CAM GigaCon - Przegląd dostępnych rozwiązań zgromadziła 31 sierpnia 2006 roku osoby związane z profesjonalnymi systemami inżynierskimi. Podczas sympozjum omówiono zagadnienia dotyczące systemów wspomagania komputerowego, a w szczególności tendencji w rozwoju, nowych możliwości i zastosowań. Kongres odbył się w Hotelu Kyriad Prestige.

W kilku słowach konferencję można podsumować jako forum wymiany technologii oraz doświadczeń. Problematyka sympozjum przyciągnęła około 140 osób, którym przedstawiono najnowsze osiągnięcia polskiej i światowej techniki. Tematyka sesji poświęcona była jednak nie tylko oprogramowaniu (tu uczestnicy mogli wybierać spośród następujących zagadnień: CAD CAM w przemyśle, mechanice, architektura wnętrz i krajobrazu, architektura techniczna - budownictwo), ale także rozwiązaniom sprzętowym. Do udziału w konferencji oraz prezentacji produktów organizatorzy zaprosili również producentów i dystrybutorów sprzętu, a także oprogramowania związanego ze wszystkimi sesjami tematycznymi.

Ponadto konferencja stanowiła dobrą okazję do kontaktu z potencjalnym klientem. Uczestnicy mogli porównać i ocenić oferowane rozwiązania, spotkać się i porozmawiać ze specjalistami.

Sympozjum zgromadziło przedstawicieli czołowych firm z branży kartograficznej, architektonicznej, budowlanej, elektrycznej, mechanicznej oraz przemysłowej. Na zakończenie odbył się panel dyskusyjny, poświęcony przyszłości i kierunkom oprogramowania. Miłym akcentem była również możliwość wygranej. Wśród uczestników rozlosowano profesjonalne programy wspomagania komputerowego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej