By klimatyzacja w biurach kosztowała jak najmniej

2008-07-07 15:33

Automatyka i rozwiązania grzewczo-wentylacyjno-klimatyzacyjne, zwiększające energooszczędność budynków - to oferta firmy Trane na konferencję "Potencjał powierzchni biurowych w Polsce 2008-2012", która odbędzie się 16-17 października 2008 roku w Warszawie. Są na nią zaproszeni deweloperzy, generalni wykonawcy, administratorzy obiektów komercyjnych, urbaniści, a także wszystkie osoby, związane z sektorem biurowym.

Uczestnicy będą rozmawiać o tym, co wpływa na wartość inwestycji biurowych, a potem generuje koszty związane z ich zarządzaniem i eksploatacją. - To dla nas okazja do zaprezentowania najnowszych trendów w technologiach HVAC - mówi Paweł Markiton, dyrektor zarządzający Trane na Polskę, Białoruś, Ukrainę i kraje bałtyckie. - Dziś najbardziej liczy się to, by obiekt był proekologiczny, czyli zużywał jak najmniej energii. Chcemy podzielić się wiedzą, co zrobić, by korzystanie z systemów klimatyzacyjnych było tanie.

Trane produkuje i sprzedaje urządzenia, jak również całe systemy klimatyzacyjne, chłodnicze, wentylacyjne i grzewcze. Ponadto dostarcza systemy sterowania budynkami i gwarantuje serwis. Firma zapewnia, że szczególną uwagę zwraca na jakość usług serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W opinii jej przedstawicieli to właśnie serwisowanie decyduje o tym, czy firma jest postrzegana jako niezawodna, a jej rozwiązania - efektywne.

Realizacje Trane w Madrycie

W Polsce Trane jest obecny od 1993 roku. Obiekty, w których można znaleźć jego rozwiązania, to m.in. warszawski Błękitny Wieżowiec, biurowiec Rondo 2, Warszawskie Centrum Finansowe czy budynek Ilmet (najniższy z wysokich, tj. mających więcej niż 100 m wieżowców w Warszawie - przyp. red.).

W istocie Trane to nowa nazwa dla firmy, znanej dotąd jako American Standard Companies. W listopadzie 2007 roku przestała być tylko jedną ze spółek tej grupy. Jako samodzielny byt jest dziś notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE), pod symbolem "TT". Główna siedziba firmy znajduje się w Piscataway (New Jersey, USA).

Organizatorem październikowej konferencji jest Informedia Polska.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej