Building Security Systems GigaCon

2008-06-16 13:28

Bezpieczeństwo obiektu to dziś bardzo ważny element działalności firmy, często mający niemały wpływ na jej właściwe funkcjonowanie. Zaniedbania w dziedzinie bezpieczeństwa mogą prowadzić do różnych nieprzyjemnych sytuacji (np. włamania, kradzieże, pożary itp.), których zdecydowanie każdy wolałby uniknąć. Co więcej, skutki tych sytuacji zwykle kosztują znacznie więcej niż zastosowanie odpowiednich rozwiązań. Zabezpieczać powinien się każdy. Tylko jak to zrobić mądrze?

Dobór właściwego rozwiązania jest rzeczą ważną i trudną. Pomocną w podjęciu właściwej decyzji będzie organizowana - 30 czerwca 2008 roku w Warszawie - konferencja Building Security Systems GigaCon.

Imprezy GigaCon organizowane są od ośmiu lat. Są to największe na polskim rynku konferencje o tematyce informatycznej - każdego roku gromadzą ok. 5 tys. osób. Spotkania organizowane w tej formule stanowią przegląd najnowszych rozwiązań i technologii z wybranej tematyki. Tym razem to Building Security Systems, więc główne temat konfrenji to: branża ochrony osób i mienia - bezpieczeństwo obywateli (Sławomir Wagner, Polska Izba Ochrony Osób i Mienia), monitoring wizyjny - tendy, najnowsze technologie (Marta Małecka, Sony), problematyka zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemów nadzoru wizyjnego (Marcin Wagner, Divida), Ocena możliwości zastosowania kognitywistyki w rozwoju biometrycznych technologii kontroli dostępu (dr Dobrosław Mąka oraz dr Andrzej Stefański, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony). Ponadto:

  • systemy kamer przemysłowych (CCTV, monitoring, telewizja przemysłowa)
  • systemy alarmowe
  • systemy kontroli dostępu i nadzoru, systemy biometryczne
  • systemy przeciwpożarowe (systemy sygnalizacji pożaru, oddymianie)
  • mechaniczne i elektryczne systemy zabezpieczeń
  • usługi w zakresie ochrony i nadzoru
  • elektroniczne systemy zarządzania budynkiem
  • domofony (videodomofony, interkomy sieciowe i kasowe)
  • zasilanie awaryjne

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do użytkowników, instalataratorów i projektantów systemów zabezpieczeń; osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo budynków; przedstawicieli handlowych firm pośredniczących w sprzedaży systemów zabezpieczeń; inwestorów i developerów.

Miejsce konferencji:
Hotel Novotel Airport
(przy lotnisku - 5 km od Dworca Głównego, najbliższe lotnisko: WAW - 2 km)
ul. 1 Sierpnia 1
02-134 Warszawa

Organizator - Software Konferencje. Udział w konferencji jest bezpłatny, jedynym warunkiem jest wcześniejsza rejestracja.

Dodatkowe informacje: www.bss.gigacon.org/
Kontakt z organizatorem: Gabriela Todorow
gabriela.todorow@software.com.pl
tel. (022) 427 36 82

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej