BudShow 2008 "Tradycja i Nowoczesność"

2008-01-22 14:26

BUDMA 2008 to okazja do zapoznania się z praktycznym użyciem materiałów, urządzeń i technologii. Odwiedzający targi będą mogli na żywo śledzić powstawanie modelowego domu jednorodzinnego - etapy od budowy do wykończenia. Partnerem akcji BudShow 2008 "Tradycja i Nowoczesność" została firma aluplast. Odwiedzający Targi Poznańskie będą mogli zobaczyć ekspozycję w pawilonie 3A.

Widowiskowa forma prezentacji BudShow z całą pewnością cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem zarówno wśród fachowej publiczności poznańskich targów, jak i planujących samodzielną budowę własnego domu.

Modelowy dom jednorodzinny, według projektu biura MTM Styl, będzie efektem połączenia dwóch koncepcji: Magnolia i Magnolia 2 - dwa rozwiązania elewacji: tradycyjna i nowoczesna.

Budynek zostanie zaprezentowany, jako DOM W BUDOWIE (pokazy prawidłowego zastosowania materiałów budowlanych uzupełnione o prezentacje produktów, z możliwością "podpatrzenia" połączeń różnych technologii na celowo niewykończonych i odkrytych fragmentach budynku) i jako DOM WYKOŃCZONY (pokazujący techniczne i estetyczne rozwiązania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku).

Aluplast Sp. z o.o., ktora wykonała i zamontowała okna w pokazowym budynku (wykonane w systemach profili pięcio- i sześciokomorowych serii Ideal 4000 oraz Ideal 7000) także na targach zaprezentuje swoją ofertę - najpopularniejsze systemy okienne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej