BudShow 2008 "Tradycja i Nowoczesność"

2008-01-22 14:26

BUDMA 2008 to okazja do zapoznania się z praktycznym użyciem materiałów, urządzeń i technologii. Odwiedzający targi będą mogli na żywo śledzić powstawanie modelowego domu jednorodzinnego - etapy od budowy do wykończenia. Partnerem akcji BudShow 2008 "Tradycja i Nowoczesność" została firma aluplast. Odwiedzający Targi Poznańskie będą mogli zobaczyć ekspozycję w pawilonie 3A.

Widowiskowa forma prezentacji BudShow z całą pewnością cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem zarówno wśród fachowej publiczności poznańskich targów, jak i planujących samodzielną budowę własnego domu.

Modelowy dom jednorodzinny, według projektu biura MTM Styl, będzie efektem połączenia dwóch koncepcji: Magnolia i Magnolia 2 - dwa rozwiązania elewacji: tradycyjna i nowoczesna.

Budynek zostanie zaprezentowany, jako DOM W BUDOWIE (pokazy prawidłowego zastosowania materiałów budowlanych uzupełnione o prezentacje produktów, z możliwością "podpatrzenia" połączeń różnych technologii na celowo niewykończonych i odkrytych fragmentach budynku) i jako DOM WYKOŃCZONY (pokazujący techniczne i estetyczne rozwiązania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku).

Aluplast Sp. z o.o., ktora wykonała i zamontowała okna w pokazowym budynku (wykonane w systemach profili pięcio- i sześciokomorowych serii Ideal 4000 oraz Ideal 7000) także na targach zaprezentuje swoją ofertę - najpopularniejsze systemy okienne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej