Budownictwo pod lupą. ASM zaprasza na „Monitoring Rynku Budowlanego 2011

2011-10-03 12:22
Monitoring Rynku Budowlanego
Autor: ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Już po raz 14. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku zaprasza do udziału w konferencji, która podsumuje wyniki budownictwa z ostatniego roku. Zostaną również zaprezentowane aktualne trendy i prognozy rozwoju rynku budowlanego w Polsce.

ASM - Monitoring Rynku Budowlanego 2011
Autor: brak danych

Podstawą merytoryczną „Monitoringu Rynku Budowlanego” są badania i analizy ASM, który od 15 lat dostarcza przedsiębiorcom kompleksowych informacji o kondycji branży budowlanej. Analizy rynkowe, poszczególne tematy i palące problemy branży omawiają specjaliści, co niewątpliwie podnosi jakość konferencji. Tym samym staje się ona doskonałą platformą wymiany profesjonalnej informacji, nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami w biznesie. Podczas dotychczasowych edycji konferencja spotykała się z ogromnym zainteresowaniem całego środowiska związanego z rynkiem inwestycyjno – budowlanym, o czym świadczy zawsze duża frekwencja.

W programie „Monitoringu Rynku Budowlanego 2011” organizatorzy zaplanowali:

  • I sesja
    Aktualne trendy w budownictwie (w tym kwestie kredytowe);
  • Panel
    Pomiędzy klientem a producentem. Dystrybucja materiałów budowlanych – nowe wyzwania dla producentów oraz handlowców; 
  • II sesja
    Reklama a lojalność nabywców materiałów budowlanych.

Konferencja odbędzie się 27 października w Warszawie, w Hotelu LORD, Al. Krakowska 218, otwarcie o godz. 10.00. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Szczegóły spotkania (w tym plan i formularz zgłoszeniowy) znajdują się na stronie organizatora: www.asm-poland.com.pl. Informacji na temat konferencji udziela Elżbieta Czerniec, tel. 24 355 77 95.

ASM zaprasza firmy do współpracy partnerskiej przy organizacji konferencji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej