BUDMA 2008: Röben Ceramika Budowlana prezentuje Moorbrand

2008-01-22 16:45

Dni od 22 do 25 stycznia, zdecydowanie należą do BUDMY 2008. Około 1600 wystawców na blisko 43 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej Targów Poznańskich zaprezentuje swoją ofertę, w tym ponad 150 nowości. Do pawilonu 6A (stoisko nr 1) zaprasza Röben Ceramika Budowlana ze Środy Śląskiej.

Röben Ceramika Budowlana wprowadziła do swojej oferty nowe cegły klinkierowe - Ravello, Sorrento i Moorbrand. Wprowadzono je do sprzedaży z myślą o klientach poszukujących oryginalnych możliwości aranżacyjnych z udziałem klinkieru.

Ravello oferowana jest w czterech stonowanych, rozświetlonych odcieniach. Charakterystyczne, wręcz artystyczne kształty i wykończenie, gwarantują uzyskanie wyjątkowego charakteru domów wyłożonych tym rodzajem cegły klinkierowej. Z kolei Sorrento wyraźnie podkreśla wizualną lekkość budynku. Odpowiednia aranżacja powoduje, że dom wygląda jak wyjęty ze śródziemnomorskiego pejzażu. Ręcznie formowana cegła Moorbrand, w żywym czerwonym kolorze przenikającym się z żółto-piaskowymi i beżowymi cieniami, przywołuje wrażenie wiekowego domu o swoistym, harmonijnym uroku. Efekt podkreślają lekko wyciosane kanty i wyżłobienia cegieł.

Śródziemnomorska rodzina cegieł klinkierowych o pastelowych barwach to przykład ekskluzywnej ceramiki klinkierowej i wachlarz nowych możliwości dla projektantów i architektów. Inwestorzy będą mogli zobaczyć ją podczas poznańskich targów Budma 2008. Premierowy pokaz odbędzie się w pawilonie 6A (stanowisko nr 1). Na zwiedzających będą czekać przedstawiciele Röben, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane zarówno z firmą i jej produktami, jak również z całą branżą budowlaną.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej