BUDMA 2008: Röben Ceramika Budowlana prezentuje Moorbrand

2008-01-22 16:45

Dni od 22 do 25 stycznia, zdecydowanie należą do BUDMY 2008. Około 1600 wystawców na blisko 43 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej Targów Poznańskich zaprezentuje swoją ofertę, w tym ponad 150 nowości. Do pawilonu 6A (stoisko nr 1) zaprasza Röben Ceramika Budowlana ze Środy Śląskiej.

Röben Ceramika Budowlana wprowadziła do swojej oferty nowe cegły klinkierowe - Ravello, Sorrento i Moorbrand. Wprowadzono je do sprzedaży z myślą o klientach poszukujących oryginalnych możliwości aranżacyjnych z udziałem klinkieru.

Ravello oferowana jest w czterech stonowanych, rozświetlonych odcieniach. Charakterystyczne, wręcz artystyczne kształty i wykończenie, gwarantują uzyskanie wyjątkowego charakteru domów wyłożonych tym rodzajem cegły klinkierowej. Z kolei Sorrento wyraźnie podkreśla wizualną lekkość budynku. Odpowiednia aranżacja powoduje, że dom wygląda jak wyjęty ze śródziemnomorskiego pejzażu. Ręcznie formowana cegła Moorbrand, w żywym czerwonym kolorze przenikającym się z żółto-piaskowymi i beżowymi cieniami, przywołuje wrażenie wiekowego domu o swoistym, harmonijnym uroku. Efekt podkreślają lekko wyciosane kanty i wyżłobienia cegieł.

Śródziemnomorska rodzina cegieł klinkierowych o pastelowych barwach to przykład ekskluzywnej ceramiki klinkierowej i wachlarz nowych możliwości dla projektantów i architektów. Inwestorzy będą mogli zobaczyć ją podczas poznańskich targów Budma 2008. Premierowy pokaz odbędzie się w pawilonie 6A (stanowisko nr 1). Na zwiedzających będą czekać przedstawiciele Röben, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane zarówno z firmą i jej produktami, jak również z całą branżą budowlaną.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej