BUD-ECO 2011 - II Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego i Energooszczędnego

2011-10-24 15:31
BUD-ECO 2011
Autor: agencja Wigor

Przez trzy dni, od 18 do 20 listopada 2011 r., we wrocławskiej Hali Stulecia, specjaliści z branży budownictwa ekologicznego będą dzielić się swoją wiedzą, z zakresu budynków energooszczędnych, pasywnych i inteligentnych. W ramach II Międzynarodowych Targów Budownictwa Ekologicznego i Energooszczędnego BUD-ECO 2011, odbędzie się konferencja Dolnośląski Dom Energooszczędny.

Targi BUD-ECO 2011, to wydarzenie adresowane przede wszystkim do producentów i dystrybutorów domów energooszczędnych, pasywnych i inteligentnych oraz urządzeń energooszczędnych: m.in.: instalacji grzewczych, kolektorów słonecznych, wentylatorów, czy energooszczędnych okien i drzwi.

Targi BUD-ECO 2011

Podczas tegorocznej edycji targów, po raz pierwszy odbędzie się Konferencja Dolnośląski Dom Energooszczędny.
Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są studenci i pracownicy naukowi oraz reprezentanci firm, instytucji i organizacji działających w branży budownictwa ekologicznego i energooszczędnego. Budownictwo ekologiczne ma w naszym kraju ogromną przyszłość. Obecnie powiększa się grono osób, które decydują się zainwestować w domy energooszczędne - mając na uwadze nie tylko własne korzyści, ale również dobro środowiska naturalnego. Targi oraz konferencja BUD-ECO 2011, są okazją dla każdego, kto chce przedstawić swoje produkty i usługi na rozległym, chłonnym i przyszłościowym potencjalnym rynku, jakim jest Dolny Śląsk i Polska zachodnia.
BUD-ECO 2011, to okazja, by poszerzyć swoją wiedzę z zakresu architektury energooszczędnej, systemów wytwarzania ciepła i energii, inteligentnego sterowania i automatyki (dom inteligentny) oraz wielu innych tematów.

Targi BUD-ECO 2011 - II Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego
i Energooszczędnego

18-20 listopada 2011 ( piątek - niedziela), od godziny 09.00, Hala Stulecia we Wrocławiu,
ul. Wystawowa 1

Więcej: BUD-ECO 2011

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej