B.M. Polska w nowej siedzibie

2008-09-22 11:39
B.M. Polska w nowej siedzibie
Autor: B.M. Polska

Firma B.M. Polska, wyłączny dystrybutor farb i materiałów dekoracyjnych marek Benjamin Moore, Bioni CS, Texturline, Candis i Rival, przeniosła się do nowoczesnego obiektu przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie. Oficjalne otwarcie nowej siedziby, w której poza biurem znajduje się również salon handlowy z ofertą farb i materiałów do wykonywania dekoracji ściennych, odbędzie się w październiku.

"Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że dotychczasowa lokalizacja nie do końca odpowiadała naszym ambicjom oraz planom. Wraz z powiększeniem sieci dystrybucyjnej i otwarciem sklepów firmowych w Krakowie i Wrocławiu przyszedł czas na zatroszczenie się o główną siedzibę firmy" - mówi Jerzy Bylica, członek zarządu B.M. Polska. "Mamy nadzieję, że nowy obiekt przypadnie do gustu zarówno naszym klientom, jak i pracownikom" - dodaje Marek Waśniewski, dyrektor ds. handlowych firmy.

Kompleks przy ul. Połczyńskiej 100 to biura firmy, salon handlowy oraz część magazynowa do wysokiego składowania o powierzchni ok. 500 m2. W części biurowej ulokowano działy: marketingu i PR, księgowy oraz handlowy. Inwestycja realizowana była od sierpnia 2007 r. Prace wykonawcze powierzone zostały firmie Budomont.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej