„Biurowce w Polsce”

2015-06-22 14:40
Biurowce w Polsce
Autor: Nowy Adres

Na rynku dostępne jest już najnowsze wydanie albumu "Biurowce w Polsce". To już jego 17. edycja, ukazuje się dwa razy do roku w cyklach wiosna/jesień. Wydawnictwo jest znakomitym narzędziem dla poszukujących nowej powierzchni biurowej.

„Biurowce w Polsce” to profesjonalne wydawnictwo informujące o nowoczesnych powierzchniach biurowych do wynajęcia w całej Polsce. Obszerne tabelaryczne opisy, zdjęcia i wizualizacje oraz szczegółowe dane uzyskiwane są bezpośrednio od właścicieli, zarządców lub agencji nieruchomości. Informacje umożliwiają  szybkie porównanie ofert i wybranie tej najodpowiedniejszej.
W części merytorycznej albumu publikowane są wywiady z największymi rynkowymi graczami, najnowsze analizy rynkowe oraz artykuły przygotowywane przez ekspertów branżowych.
Nowością tego wydania „Biurowców w Polsce” jest obszerna część dla dedykowana office managerom i osobom odpowiedzialnym za administrowanie biurami.
Ponadto album uzupełniają najnowsze trendy w umeblowaniu i wyposażeniu biur, wskazówki do aranżacji przestrzeni, prezentacje najnowszych produktów i usług dla firm. Wydawnictwo dostępne jest w językach polskim i angielskim.
Album jest dystrybuowany bezpłatnie, nakład 10 000 egzemplarzy. Wydawcą „Biurowców w Polsce” jest Nowy Adres.

Tu można zamówić album „Biurowce w Polsce” >>

Lub obejrzeć najnowsze wydanie albumu "Biurowce w Polsce" online

Biurowce w Polsce
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej