Biurowce w Polsce 2011 - zamów najnowsze wydanie

2011-05-06 13:10
Album Biurowce w Polsce
Autor: Nowy Adres

Szukasz biura? Chcesz poznać rynek powierzchni biurowych w Polsce? A może interesują Cię usługi i produkty dla biur? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK - nie zwlekaj, zamów najnowszy BEZPŁATNY album "Biurowce w Polsce 2011"

"Biurowce w Polsce” to cykliczne wydawnictwo poświęcone powierzchniom biurowym. Album prezentuje informacje o biurach w polskich miastach, skierowane do osób, które poszukują nowych lokalizacji na działalność firmy.

Dzięki szczegółowym informacjom, zdjęciom i wizualizacjom album Biurowce w Polsce ułatwia proces selekcji powierzchni biurowych oraz daje możliwość szybkiego i rzetelnego porównania ofert rynkowych. Część merytoryczna zawiera opracowania i analizy rynkowe przygotowane przez specjalistów z branży nieruchomości komercyjnych.

Dodatkowo publikacja zawiera wywiady oraz teksty z ciekawostkami rynkowymi. Na łamach wydawnictwa prezentowana jest także oferta produktów dla firm.

 W najnowszym wydaniu zostaną zaprezentowane m. in. inwestycje, które do tej pory nie były pokazywane w albumie.

Najnowsze wydanie albumu Biurowce w Polsce można zamówić tu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej