"Biurowce w Polsce 2011" - nowe wydanie katalogu

2011-11-07 12:24
Biurowce w Polsce 2011
Autor: Nowy Adres SA

Szukasz biura? Chcesz poznać rynek powierzchni biurowych w Polsce? A może interesują Cię usługi oraz produkty przeznaczone dla tego typu powierzchni komercyjnych? Jeśli tak, zamów najnowszy, bezpłatny katalog "Biurowce w Polsce 2011". Jubileuszowa, 10 edycja albumu jest dostępna od 28 października.

Album "Biurowce w Polsce" to bezpłatne, cykliczne wydawnictwo poświęcone powierzchniom biurowym.
Katalog prezentuje informacje o biurach, na terenie całego kraju i adresowany jest do osób, które poszukują przede wszystkim nowych lokalizacji na działalność firmy.

Biurowce w katalogu

Album zawiera szczegółowe informacje, opisy, wizualizacje oraz zdjęcia, które ułatwiają selekcję powierzchni biurowych oraz dają możliwość rzetelnej oceny propozycji rynkowych.
Zawarte w katalogu informacje pochodzą bezpośrednio od właścicieli, zarządców czy agencji nieruchomości.
W najnowszym, jubileuszowym wydaniu znajdą Państwo informacje o ponad 137 inwestycjach biurowych z największych polskich aglomeracji, m.in: z Krakowa, Warszawy, Poznania, czy Łodzi. Dodatkowo, publikacja zawiera wywiady oraz analizy poszczególnych rynków.
Wydawnictwo jako kompletny informator branży jest narządziem, które bez wątpienia ułatwi poszukiwanie powierzchni biurowych oraz produktów i usług dla firm.

Zamów katalog

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej