"Biurowce w Polsce 2011" - nowe wydanie katalogu

2011-11-07 12:24
Biurowce w Polsce 2011
Autor: Nowy Adres SA

Szukasz biura? Chcesz poznać rynek powierzchni biurowych w Polsce? A może interesują Cię usługi oraz produkty przeznaczone dla tego typu powierzchni komercyjnych? Jeśli tak, zamów najnowszy, bezpłatny katalog "Biurowce w Polsce 2011". Jubileuszowa, 10 edycja albumu jest dostępna od 28 października.

Album "Biurowce w Polsce" to bezpłatne, cykliczne wydawnictwo poświęcone powierzchniom biurowym.
Katalog prezentuje informacje o biurach, na terenie całego kraju i adresowany jest do osób, które poszukują przede wszystkim nowych lokalizacji na działalność firmy.

Biurowce w katalogu

Album zawiera szczegółowe informacje, opisy, wizualizacje oraz zdjęcia, które ułatwiają selekcję powierzchni biurowych oraz dają możliwość rzetelnej oceny propozycji rynkowych.
Zawarte w katalogu informacje pochodzą bezpośrednio od właścicieli, zarządców czy agencji nieruchomości.
W najnowszym, jubileuszowym wydaniu znajdą Państwo informacje o ponad 137 inwestycjach biurowych z największych polskich aglomeracji, m.in: z Krakowa, Warszawy, Poznania, czy Łodzi. Dodatkowo, publikacja zawiera wywiady oraz analizy poszczególnych rynków.
Wydawnictwo jako kompletny informator branży jest narządziem, które bez wątpienia ułatwi poszukiwanie powierzchni biurowych oraz produktów i usług dla firm.

Zamów katalog

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej