Biurowce w Polsce 2008

2008-09-06 14:51

Już 28 października w Hotelu Marriott w Warszawie, na konferencji "Biurowce w Polsce 2008" spotkają się przedstawiciele kadr zarządzających polskim rynkiem powierzchni komercyjnych, by dyskutować o obecnej sytuacji rynkowej i prognozach dla największych ośrodków biurowych w Polsce. Prelegentami i panelistami będą uznani eksperci oraz analitycy tego sektora nieruchomości - więc... warto być!

Konferencja "Biurowce w Polsce 2008" dostarczy niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat obecnej sytuacji oraz zmian, jakie zachodzą na rynku biurowym w Polsce. To wyjątkowe spotkanie branży nieruchomości biurowych pozwoli na wymianę opinii i spostrzeżeń dotyczących funkcjonowania rynku. Zostaną zaprezentowane wybrane wyniki raportu "Badania Popytu i Preferencji Najemców" opracowanego przez Nowy Adres SA i niezależny instytut badawczy SMG/KRC. Uczestnicy dowiedzą się także o możliwościach pozyskiwania środków finansowych na inwestycje, oszczędnościach podatkowych i weryfikacji wiarygodności klientów.

Trzyczęściowy program tego wydarzenia obejmuje takie zagadnienia jak:

 • Część I - Rynek i jego możliwości. Zarówno rynek najmu, jak i sprzedaży nieruchomości biurowych są w fazie rozkwitu. Dużej aktywności na rynku towarzyszy coraz intensywniejszy "szum" informacyjny. Podczas tej części konferencji profesjonaliści z branży powierzchni biurowej zweryfikują fakty i mity krążące na rynku. To dobra okazja do usystematyzowania wiedzy - na bazie rzetelnych danych z pierwszej ręki można zaplanować działania na przyszłe lata.
 • Część II - Dobry Klient podstawą sukcesu. Czy rzeczywiście znamy naszych Klientów? Czy wiemy, kim są i czym się kierują, podejmując decyzje o kupnie naszych produktów? Prezentacja najświeższych badań rynkowych oraz podsumowanie ogólnodostępnych informacji o firmach operujących na rynku powierzchni biurowych.
 • Część III - Świat finansów na rynku nieruchomości. Dynamika wzrostu podaży na rynku powierzchni biurowych w dużej mierze uzależniona jest od sprawnego i efektywnego finansowania projektów biurowych. Poza standardowymi metodami jakimi są kredyty, istnieją na rynku inne sposoby na pozyskanie finansowania. Jednym z nich jest finansowanie projektów przez fundusze inwestycyjne, które w okresie hossy chętnie inwestują w ten segment. Do mniej wykorzystywanych narzędzi finansowania należy pozyskiwanie pieniędzy z emisji akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych. Które ze sposobów są najbardziej efektywne? Jakie narzędzia są dostępne dla jakich deweloperów?

  Konferencja, przygotowana przez spółkę Nowy Adres, przeznaczona jest dla właścicieli biurowców, przedstawicieli deweloperów, agencji pośredniczących w obrocie nieruchomościami, zarządców obiektów, doradców i firm konsultingowych oraz banków.

  Zarejestruj się

 • Czy artykuł był przydatny?
  Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
  Czytaj więcej