Baumit w Sukiennicach

2007-05-24 16:14

Już z początkiem lipca 2006 roku zmieni się siedziba firmy Baumit. Dotychczasowy wrocławski adres: ul. Brodzka 10 a, przestanie być aktualny. Zarząd Baumit zostanie przeniesiony z peryferii Wrocławia w samo centrum miasta: Sukiennice 6.

Baumit to austriacki producent materiałów budowlanych. Firma obecna jest w 22 krajach Europy Centralnej, Południowej i Wschodniej. W Polsce istnieje od 1994 roku. Od 2005 roku posiada swój oddział również w Chinach. Szczególnie silną pozycję na rynku materiałów budowlanych zdobyła w zakresie sprzedaży tynków maszynowych i kompletnych systemów ociepleń budynków. Oferta produktowa Baumit obejmuje m.in. zaprawy budowlane, tynki suche i mokre, farby i jastrychy. W Polsce istnieją dwa zakłady produkcyjne Baumit - w Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie. W kwietniu 2006 roku ruszyła budowa trzeciej fabryki Baumit - w Łowiczu. Jej otwarcie planowane jest na październik/listopad br.

Nowy adres Baumit
Baumit sp. z o.o.
Ul. Sukiennice 6
50-107 Wrocław
Numery telefonów i faksów pozostają bez zmian

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej