Nowe szkolenie Balance Education

2009-05-22 16:11
Złote Tarasy
Autor: ING Real Estate

W dniu 16 czerwca 2009 r. odbędzie się szkolenie na temat "Inwestycja Budowlana. Projektowanie i procedury administracyjne w Polsce". Organizatorzy szkolenia - Balance Education - zapraszają wszystkich zainteresowanych do budynku Polskiego Centrum Kompetencji, przy ulicy Kopernika 30 w Warszawie.

Inwestycje budowlane są związane z wysokimi nakładami finansowymi. Ich realizacja wymaga dokładnej analizy uwarunkowań i ograniczeń oraz przeprowadzenia długiego i skomplikowanego procesu inwestycyjnego, budowlanego i projektowego angażującego wielu uczestników. Część tego procesu jest prowadzona przez architekta. Celem szkolenie jest właśnie odpowiedź na pytanie, jak w sposób możliwie skuteczny i bezpieczny przeprowadzić ten proces i harmonijnie współpracować z jego pozostałymi uczestnikami w celu realizacji inwestycji zgodnie z budżetem i przyjętym harmonogramem.
Szkolenie jest adresowane do inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów, doradców inwestycyjnych, przedstawicieli firm zarządzających projektami. Poprowadzi je dr inż. arch. Marek Kamiński.

PROGRAM SZKOLENIA

Koszt szkolenia: 305 zł brutto za osobę.

Zgłoszenia i informacje:
Agata Olszewska, Balance Education, ul. Leszczynowa 5/6, 30-211 Kraków
tel./fax 012 429 12 58, tel. 0513 143 638, www.balanceeducation.pl
e-mail
: a.olszewska@balanceeducation.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej