Balance Education – zakończył się cykl seminariów Projektowanie i realizacja centrów sportowo-rekreacyjnych

2010-07-06 11:41
katalog Inwestycje Budowlane-murator na seminarium Balance Education - Projektowanie i realizacja centrów sportowych
Autor: Emilia Wiśniewska Katalog INWESTYCJE BUDOWLANE-murator objął patronat madialny nad cyklem seminariów dla inwestorów. Każdy uczestnik seminariów otrzymał bezpłatny egzemplarz publikacji.

Cykl seminariów dotyczących centrów sportowo-rekreacyjnych już za nami. Wszystkie spotkania, które się odbyły w ramach cyklu cieszyły się dużym powodzeniem. Seminaria okazały się inspirujące zarówno dla uczestników jak i prowadzących. INWESTYCJE BUDOWLANE objęły patronat medialny nad tymi wydarzeniami.

Seminaria dla architektów, wykonawców, podwykonawców i inwestorów także, odbyły sie w pięciu miastach Polski: Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Łącznie w spotkaniach wzięło udział około trzystu osób. Byli to głównie architekci i projektanci oraz inwestorzy.

Tematy wiodące poruszane podczas konferencji, a więc budowa kręgielni oraz projektowanie kortów do squasha okazały się bardzo trafione i na czasie. Jak widać jest w Polsce zapotrzebowanie na tego typu inwestycje i rośnie zainteresowanie bowlingiem oraz grą w squasha. Wielu z uczestników spotkań planuje budowę centrów sportowych, podczas spotkań eksperci służyli konkretnymi i praktycznymi informacjami oraz fachową wiedzą.

Na temat budowy kręgielni wypowiadał się Wiktor Roś – główny projektant z firmy Bowling Zone (kręgielnie Switch) a zarazem certyfikowany trener USBC (Amerykański Kongres Bowlingu) i zawodowy gracz ligi polskiej.

Tematem kortów do squasha zajął się natomiast właściciel firmy MM Sport Maciej Maciantowicz oraz Adam Bujak – sales manager firmy reprezentującej w Polsce firmę McWill Courtwall, która od kilku lat zajmuje się rozwijaniem i promocją squasha w Polsce (zorganizowała pierwsze w Polsce zawodowe turnieje squasha mężczyzn i kobiet oraz ponad 100 innych imprez w tym - rangi Mistrzostw Polski).

Seminaria mogły dojść do skutku również dzięki sponsorom – firmom oferującym różnego typu produkty, technologie, usługi przeznaczone do centrów sportowo-rekreacyjnych.

- Cieszymy się, że cykl okazał się tak wielkim sukcesem a my, firma Balance Education, mamy swój mały wkład w promowanie rozwoju dwóch stosunkowo jeszcze nowych i mało rozpowszechnionych, a przecież interesujących sportów na terenie Polski. - powiedziała Katarzyna Jaślar, Balance Education - organizator seminariów.

Katalog INWESTYCJE BUDOWLANE-murator objął patronat medialny nad cyklem spotkań, był także dostępny dla uczestników.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej