Balance Education – zakończył się cykl seminariów Projektowanie i realizacja centrów sportowo-rekreacyjnych

2010-07-06 11:41
katalog Inwestycje Budowlane-murator na seminarium Balance Education - Projektowanie i realizacja centrów sportowych
Autor: Emilia Wiśniewska Katalog INWESTYCJE BUDOWLANE-murator objął patronat madialny nad cyklem seminariów dla inwestorów. Każdy uczestnik seminariów otrzymał bezpłatny egzemplarz publikacji.

Cykl seminariów dotyczących centrów sportowo-rekreacyjnych już za nami. Wszystkie spotkania, które się odbyły w ramach cyklu cieszyły się dużym powodzeniem. Seminaria okazały się inspirujące zarówno dla uczestników jak i prowadzących. INWESTYCJE BUDOWLANE objęły patronat medialny nad tymi wydarzeniami.

Seminaria dla architektów, wykonawców, podwykonawców i inwestorów także, odbyły sie w pięciu miastach Polski: Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Łącznie w spotkaniach wzięło udział około trzystu osób. Byli to głównie architekci i projektanci oraz inwestorzy.

Tematy wiodące poruszane podczas konferencji, a więc budowa kręgielni oraz projektowanie kortów do squasha okazały się bardzo trafione i na czasie. Jak widać jest w Polsce zapotrzebowanie na tego typu inwestycje i rośnie zainteresowanie bowlingiem oraz grą w squasha. Wielu z uczestników spotkań planuje budowę centrów sportowych, podczas spotkań eksperci służyli konkretnymi i praktycznymi informacjami oraz fachową wiedzą.

Na temat budowy kręgielni wypowiadał się Wiktor Roś – główny projektant z firmy Bowling Zone (kręgielnie Switch) a zarazem certyfikowany trener USBC (Amerykański Kongres Bowlingu) i zawodowy gracz ligi polskiej.

Tematem kortów do squasha zajął się natomiast właściciel firmy MM Sport Maciej Maciantowicz oraz Adam Bujak – sales manager firmy reprezentującej w Polsce firmę McWill Courtwall, która od kilku lat zajmuje się rozwijaniem i promocją squasha w Polsce (zorganizowała pierwsze w Polsce zawodowe turnieje squasha mężczyzn i kobiet oraz ponad 100 innych imprez w tym - rangi Mistrzostw Polski).

Seminaria mogły dojść do skutku również dzięki sponsorom – firmom oferującym różnego typu produkty, technologie, usługi przeznaczone do centrów sportowo-rekreacyjnych.

- Cieszymy się, że cykl okazał się tak wielkim sukcesem a my, firma Balance Education, mamy swój mały wkład w promowanie rozwoju dwóch stosunkowo jeszcze nowych i mało rozpowszechnionych, a przecież interesujących sportów na terenie Polski. - powiedziała Katarzyna Jaślar, Balance Education - organizator seminariów.

Katalog INWESTYCJE BUDOWLANE-murator objął patronat medialny nad cyklem spotkań, był także dostępny dla uczestników.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej