Łazienki wracają na BUDMĘ

2007-07-25 18:18
łazienka
Autor: brak danych

W 2000 roku zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich usunął branżę sanitarną z targów BUDMA, która dotychczas miała tam co dwa lata swoją ekspozycję. Od tamtej pory Stowarzyszenie Łazienka walczy o powrót do poprzedniego statusu, gdyż nie sprawdziły się działania substytutowe.

Od zniknięcia branży sanitarnej z BUDMY na MTP, żadnej z krajowych imprez targowych nie udało się zapełnić tej luki.
W roku 2002 miała miejsce nieudana próba powołania do życia nowej imprezy o nazwie SANTEC, przez co Stowarzyszenie Łazienka wycofało swoje poparcie dla działań na MTP.
Dwa lata później nie było żadnych targów branżowych i to był początek powrotu do rozmów z MTP. Powołaną radę programową AQUASAN, której zadaniem było wypracowanie nowej formuły targów. W 2006 roku była inauguracja targów AQUASAN, jednak odniosła ona umiarkowany sukces - nie dopisali ani wystawcy ani odwiedzający. Wszystko zapowiadało, że kolejna edycja tych targów miałaby raczej mniej niż więcej wystawców, tymi targami nie były zainteresowane firmy płytkarskie.
Potrzebne były kolejne negocjacje z MTP i ...

 

... udało się uzyskać zgodę na ponowny powrót na BUDMĘ 2008. Nie ma to, jak największe targi budowlane w Polsce. Stowarzyszenie Łazienka na dzisiaj jest usatysfakcjonowane uzyskaniem tego, o co zabiegało. MTP jeszcze pracują nad uatrakcyjnieniem swojej oferty dotyczącej tego wydarzenia. Swój udział już zapowiedziało Polskie Zrzeszenie Płytkarzy, które zorganizuje w tym czasie Mistrzostwa Polski Glazurników. Branża łazienkowa otrzyma do swojej dyspozycji, z dobrą lokalizacją, pawilon 3A.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej