Autodesk dla architektury i budownictwa

2011-04-18 17:21

Autodesk wraz z partnerami prezentują rozwiązania 2012 dla architektury, budownictwa i infrastruktury na konferencjach, seminariach i warsztatach w całej Polsce oraz online.

Nowe rozwiązania z serii 2012 prezentowane będą w całym kraju ( m.in: w Warszawie, Wrocławiu i Zabrzu). Zainteresowani będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami także przez uczestnictwo on line. Pierwsze spotkania seminaryjne ruszyły już w kwietniu.

 - Partnerzy Autodesk proponują spotkania o różnym charakterze – począwszy od dużych konferencji po sesje tematyczne, koncentrujące się na określonym zagadnieniu czy funkcji. Osoby zainteresowana mogą więc łatwo znaleźć formę dopasowaną do swoich wymagań. – mówi Grażyna Kołodziejek, marketing manager Autodesk.

Terminy i zakres zagadnień znajdą Państwo na stronie organizatora: www.autodesk.pl/events

Organizator proponuje innowacyjną metodę modelowania informacji o budynkach ( Building Informationh Modeling). Rozwiązanie to zapewnia wgląd w informacje, które umożliwiają opracowanie i prowadzenie projektów budowlanych  szybciej, ekonomiczniej, z mniejszym wpływem na środowisko. Rozwiązania BIM Autodesk do obsługi budynków – poczynając od ich projektowania, przez budowę, do eksploatacji i utrzymania – oparte są na inteligentnych modelach, które wspomagają projektowanie architektoniczne, konstrukcyjne i instalacyjne.

Na organizowane spotkania zapraszamy profesjonalistów z branż:

  •  Architektura i budownictwo
  •  Inżynieria lądowa/Zarządzanie infrastrukturą Mechanika i wytwarzanie
  • Media, rozrywka i wizualizacja
  • Projektowanie ogólne
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej