Atlas Estates podpisał umowę na finansowanie inwestycji ConceptHouse

2011-08-01 16:37
ConceptHouse Mokotów
Autor: mat. Solski BM sp. z o.o.

Deweloper Atlas Estates podpisał umowę o finansowanie inwestycji ConceptHouse, która realizowana jest na warszawskim Mokotowie.Środków na realizację udzieli Bank PKO SA.

Umowa o finansowanie inwestcyji pomiędzy Atlas Estates, a Bankiem PKO SA, została zawarta 29 lipca.

- Przejście weryfikacji bankowej potwierdza wiarygodność naszej inwestycji na Mokotowie. Dzięki podpisaniu umowy z bankiem możemy teraz skupić się na jej dalszej realizacji oraz zintensyfikować nasze działania sprzedażowe - powiedział Rueven Havar, prezes Atlas Estates Management Company.

ConceptHouse Mokotów - opis inwestcji

ConceptHouse Mokotów to inwestycja mieszkaniowa Atlas Estates, której realizacja rozpoczęła się w tym roku. Inwestycja powstaje na Mokotowie, u zbiegu ulic Cybernetyki i Obrzeżnej.

 

W ramach realizacji osiedla ConceptHouse, powstanie 160 mieszkań, o metrażu od 36 do 167 m 2. Obiekt zostanie wyposażony w trzykondygnacyjny garaż na 190 miejsc parkingowych. Powierzchnia komercyjna obiektu wyniesie 1100 m 2. W strukturze mieszkań będą przeważać lokale 2 i 3-pokojowe. Dodatkowo na ostatnich piętrach budynku powstaną przestronne, dwupoziomowe penthhouse'y o powierzchni od 77 do 167 m 2. Większość mieszkań będzie wyposażona w balkony lub loggie.
Za prace budowlane przy projekcie odpowiedzialny jest Warbud, z którym deweloper podpisał umowę o generalne wykonawstwo w kwietniu.
Od momentu rozpoczęcia prac przy projekcie do końca lipca wykonane zostały roboty fundamentowe. Ponadto, zakończono wykonanie ścian szczelinowych oraz rozpoczęto pogłębianie wykopu.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej