Atal SA inwestuje w Krakowie

2011-04-13 16:55
Bronowice Residence1.jpg
Autor: Atal SA

Renomowany deweloper Atal SA zakupił grunty pod budowę inwestycji mieszkaniowej na terenie Krakowa. Zakupione działki zlokalizowane są w atrakcyjnych dzielnicach miasta, co więcej w samym centrum.

Na nabytych przez spółkę terenach, łącznie powstanie ok. 300 lokali mieszkaniowych. Dla dewelopera Kraków ma szczególne znaczenie i dlatego firma planuje mocno zaznaczyc swoją obecnośc na tamtejszym rynku. Aktualnie Atal SA prowadzi w Krakowie sprzedaż mieszkań na trzech osiedlach: Bronowice Residence, Bronowice Kraków Apartamenty oraz Bronowice Kraków Apartamenty II.

Zobacz także: Agrestowa Aleja. Nowa inwestycja firmy Atal

Dzięki przyjaznej dla Klienta polityki cenowej, spółka nie może narzekać na brak nabywców. Oprócz atrakcyjnych cen apartamentów, atutem są także tereny, na których powstały, a także nowatorskie projekty architektoniczne.
- Popyt na mieszkania w Krakowie jest na tyle duży, że bez wahania podjęliśmy decyzję o dalszej ekspansji na tym rynku. Pomimo tego, że budowa Bronowice Residence oraz Bronowice Kraków Apartamenty II zakończy się dopiero w IV kwartale bieżącego roku, zainteresowanie Klientów tymi inwestycjami jest ogromne. Jest to dla nas bardzo ważny sygnał. Bez wątpienia Kraków jest jednym z kluczowych rynków dla Atal – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor sprzedaży Atal SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej