Atal SA inwestuje w Krakowie

2011-04-13 16:55
Bronowice Residence1.jpg
Autor: Atal SA

Renomowany deweloper Atal SA zakupił grunty pod budowę inwestycji mieszkaniowej na terenie Krakowa. Zakupione działki zlokalizowane są w atrakcyjnych dzielnicach miasta, co więcej w samym centrum.

Na nabytych przez spółkę terenach, łącznie powstanie ok. 300 lokali mieszkaniowych. Dla dewelopera Kraków ma szczególne znaczenie i dlatego firma planuje mocno zaznaczyc swoją obecnośc na tamtejszym rynku. Aktualnie Atal SA prowadzi w Krakowie sprzedaż mieszkań na trzech osiedlach: Bronowice Residence, Bronowice Kraków Apartamenty oraz Bronowice Kraków Apartamenty II.

Zobacz także: Agrestowa Aleja. Nowa inwestycja firmy Atal

Dzięki przyjaznej dla Klienta polityki cenowej, spółka nie może narzekać na brak nabywców. Oprócz atrakcyjnych cen apartamentów, atutem są także tereny, na których powstały, a także nowatorskie projekty architektoniczne.
- Popyt na mieszkania w Krakowie jest na tyle duży, że bez wahania podjęliśmy decyzję o dalszej ekspansji na tym rynku. Pomimo tego, że budowa Bronowice Residence oraz Bronowice Kraków Apartamenty II zakończy się dopiero w IV kwartale bieżącego roku, zainteresowanie Klientów tymi inwestycjami jest ogromne. Jest to dla nas bardzo ważny sygnał. Bez wątpienia Kraków jest jednym z kluczowych rynków dla Atal – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor sprzedaży Atal SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej