Architekci u Klera

2007-05-21 13:33

Podczas tych cyklicznych spotkań architekci mają okazję zaznajomić się z najnowszymi wzorami mebli opracowanymi w studiu projektowym Piotra Klera. Obecni tutaj specjaliści przedstawiają możliwości dostosowania gabarytów, kolorystyki i układu produkowanych w Dobrodzieniu mebli do wizji architekta oraz indywidualnych wymagań realizowanych aranżacji.

Tym razem kolejne z serii spotkań z architektami odbyło się 20 marca 2007 roku w Toruniu. Uczestniczyło w nim 50 osób: architektów, projektantów wnętrz i projektantów wnętrz z biur projektowych zajmujących się projektowaniem i wyposażaniem wnętrz. Specjaliści firmy Kler podpowiadali, jak połączyć wizję architekta z tym, co oferuje przedsiębiorstwo, a więc z kolorystyką, rozmiarem i układem wytwarzanych mebli.

Atrakcją wieczoru był wernisaż grafik z cyklu Archanioły toruńskiego artysty Andrzeja Mesianisa. Wśród architektów przeprowadzono również konkurs, w którym nagrodami były m.in. dalmierze laserowe, edukacyjne wersje ArchiCad czy myszy optyczne-bezprzewodowe.

Warsztaty w Toruniu współorganizowała firma Klose oraz WSC.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej