Apreo Logistics w Panattoni Park Wrocław II

2009-06-05 13:52
Panattoni Park Wrocław II
Autor: Panattoni Europe Panattoni Park Wrocław II

Panattoni Europe podpisał umowę najmu z firmą Apreo Logistics. Klient zajmie ok. 5000 m2 powierzchni magazynowo-biurowej, zlokalizowanej w nowej inwestycji dewelopera – Panattoni Park Wrocław II.

Centrum dystrybucyjne Panattoni, z którego korzystać będzie Apreo, zlokalizowane jest w Nowej Wsi Wrocławskiej, u zbiegu autostrady A4, międzynarodowej drogi E-67 oraz budowanej autostrady A8, ok. 11 km od centrum Wrocławia. Magazyn znajduje się w środku specjalnej strefy ekonomicznej, co zapewnia sprawną logistykę podmiotów tam funkcjonujących, ich dostawców oraz firm, które chcą utworzyć swoje zaplecze logistyczne pod kątem obsługi rozwijającego się rynku wrocławskiego. Docelowa powierzchnia Panattoni Park Wrocław II to 60 000 m2.

Panattoni Park Wrocław II to druga inwestycja dewelopera w rejonie miasta. Pierwsza z nich – Panattoni Park Wrocław I, położony na Bielanach Wrocławskich, jest już zakończona i wynajęta w 100%. Panattoni Park Wrocław II, zlokalizowany w Nowej Wsi Wrocławskiej jest w trakcie budowy. W lutym br. ruszyła budowa hali B, o powierzchni 19 tys. m2, której oddanie planowane jest na koniec II kwartału 2009 r. Wśród klientów Panattoni Park Wrocław II są już CJ International oraz Knauf Industries.

Nowy najemca Panattoni – Apreo Logistics SA to spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy. Dzięki wynajętej powierzchni Apreo zaoferuje swoim klientom usługi logistyki magazynowej na powierzchni 5000 m2 z możliwością powiększenia do ponad 20 000 m2. Spółka w ramach nowego serwisu zamierza świadczyć również usługi drobnicowe (LTL).  "Serwis logistyki magazynowej jest bardzo ważnym elementem w strategii rozwoju firmy. W tym momencie możemy już zaoferować tzw. „one stop shopping”, co znaczy, że Apreo może zająć się transportem, magazynowaniem oraz dystrybucją towarów Klienta" – powiedział Arkadiusz Glinka, prezes zarządu Apreo Logistics SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej