Adpol w Wielkiej Brytanii

2008-05-09 13:43

Brytyjski odział firmy Adpol SA już działa. Producent ekskluzywnej stolarki drewnianej i drewniano-aluminiowej otworzył siedzibę w Wielkiej Brytanii. Siedziba Adpol Ltd. mieści się w Crawley, skąd obsługiwany jest obszar Wielkiego Londynu, nakreślony na mapie obwodnicą M25. Na początek biuro zatrudnia 4 osoby.

Otwarcie biura w Wielkiej Brytanii jest następstwem zarejestrowania brytyjskiego oddziału Adpol Ltd., a także obecności firmy na największych w tej części Europy targach branżowych - Interbuild 2007, które odbyły się w Birmingham. Na targach miała miejsce premiera angielskiej linii okien firmy Adpol SA, - okien Sash oraz Stormproof, przeznaczonych i dostosowanych do wymogów rynku brytyjskiego.

"Specyfika targów oraz zainteresowanie naszymi oknami, a tym samym nawiązanie kontaktów z firmami polonijnymi i brytyjskimi, przyczyniły się do zwiększenia zasięgu eksportu o Wielką Brytanię oraz do uruchomienia pierwszego zagranicznego oddziału firmy. Sprawne funkcjonowanie Adpol Ltd. i powodzenie projektu da odpowiedź, czy będziemy  uruchamiać oddziały w innych krajach objętych eksportem" - powiedział Michał Zaprzałka, dyrektor ds. eksportu. 

Firma Adpol SA działalność eksportową rozpoczęła 5 lat temu, a dziś jest obecna aż w 11 krajach Europy oraz w Kanadzie. Największa sprzedaż okien notowana jest na rynku irlandzkim, a także skandynawskim.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej