60-dniowy termin płatności

2009-02-28 16:05

Oferta "60 dni na opłacenie faktury za energię elektryczną" - to produkt skierowany do małych, średnich i dużych firm przez firmę ENERGA.

Wzrost cen energii, na który nałożył się światowy kryzys finansowy, wymusza na wielu przedsiębiorstwach poszukiwanie oszczędności, także w obszarze kosztów związanych z zakupem energii elektrycznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom, ENERGA wprowadza produkt wydłużający standardowy 14-dniowy termin płatności do 60 dni. Z oferty mogą skorzystać wszystkie firmy, które do tej pory regularnie płaciły za prąd (warunkiem jest prowadzenie działalności przez minimum 12 miesięcy).
Wydłużony o 46 dni termin płatności pozwoli przedsiębiorcom wykorzystać pieniądze przeznaczone na opłacenie rachunku za energię elektryczną na inne pilne potrzeby, czy bieżące inwestycje. W obecnej sytuacji gospodarczej, propozycja ENERGI może przyczynić się do zasilenia zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw w niezbędny kapitał.
Oferta z 60-dniowym terminem płatności jest kolejnym (po produkcie Cena Gwarantowana na 4 lata) przykładem szybkiej reakcji spółki na potrzeby rynku. Klientom biznesowym ENERGA oferuje ponadto audyty energetyczne i szereg usprawnień związanych z możliwością oszczędzania energii. Ponadto firma podejmuje próby renegocjacji umów z wytwórcami energii elektrycznej w celu obniżenia cen dla odbiorców finalnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej