60-dniowy termin płatności

2009-02-28 16:05

Oferta "60 dni na opłacenie faktury za energię elektryczną" - to produkt skierowany do małych, średnich i dużych firm przez firmę ENERGA.

Wzrost cen energii, na który nałożył się światowy kryzys finansowy, wymusza na wielu przedsiębiorstwach poszukiwanie oszczędności, także w obszarze kosztów związanych z zakupem energii elektrycznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom, ENERGA wprowadza produkt wydłużający standardowy 14-dniowy termin płatności do 60 dni. Z oferty mogą skorzystać wszystkie firmy, które do tej pory regularnie płaciły za prąd (warunkiem jest prowadzenie działalności przez minimum 12 miesięcy).
Wydłużony o 46 dni termin płatności pozwoli przedsiębiorcom wykorzystać pieniądze przeznaczone na opłacenie rachunku za energię elektryczną na inne pilne potrzeby, czy bieżące inwestycje. W obecnej sytuacji gospodarczej, propozycja ENERGI może przyczynić się do zasilenia zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw w niezbędny kapitał.
Oferta z 60-dniowym terminem płatności jest kolejnym (po produkcie Cena Gwarantowana na 4 lata) przykładem szybkiej reakcji spółki na potrzeby rynku. Klientom biznesowym ENERGA oferuje ponadto audyty energetyczne i szereg usprawnień związanych z możliwością oszczędzania energii. Ponadto firma podejmuje próby renegocjacji umów z wytwórcami energii elektrycznej w celu obniżenia cen dla odbiorców finalnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej