4 edycja konferencji "Biurowce w Polsce"

2011-08-18 16:14
Hong Kong
Autor: Cushman & Wakefield

W dniu 27 października 2011 odbędzie się 4 edycja konferencji "Biurowce w Polsce", organizowanej przez Nowy Adres. Jest to najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej w kraju.

Biurowce w Polsce
Autor: Nowy Adres

"Biurowce w Polsce" to konferencja poświęcona polskiemu rynkowi nieruchomości biurowych. Co roku przyciąga ona całą śmietankę tej branży – deweloperów komercyjnych, firmy pośredniczące w wynajmie powierzchni biurowych, zarządców oraz firmy doradcze i świadczące usługi dla rynku biurowego.

W kolejnej, czwartej już edycji konferencji "Biurowce w Polsce" udział weźmie ponad 30 prelegentów reprezentujących pełne spektrum poglądów i opinii oraz ponad 200 uczestników czynnie działających w branży nieruchomości.
Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów znajdą się dziennikarze branżowi, uznani analitycy oraz przedstawiciele największych graczy na polskim rynku biurowym.
Program spotkania odzwierciedla najświeższe rynkowe tendencje.

W programie m.in.:

  • Czy polskie biurowce znów są atrakcyjne dla funduszy inwestycyjnych?
  • Najnowsze trendy w architekturze biurowców.
  • Jak długo może jeszcze potrwać dobra passa sektora BPO?

Więcej informacji: http://konferencje.nowyadres.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej