34. Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe Mieszkanie. Drugi bilet za pół ceny!

2011-08-11 11:56
34. Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie
Autor: Murator EXPO

W dniach 10 i 11 września odbędzie się 34 edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, organizowanych przez Murator EXPO. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z propozycjami stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie to kompleksowy przegląd propozycji mieszkaniowych domów i mieszkań - tych nowych i tych" z drugiej ręki".

UWAGA! DRUGI BILET na targi ZA PÓŁ CENY!

Zarejestruj się na stronie me-mieszkania.pl i kup drugi bilet na targi za pół ceny.

34. Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie
Autor: Murator EXPO

Jesienna edycja targów zapowiada się wyjątkowo. Deweloperzy przedstawią bogate propozycje mieszkaniowe w nowych lokalizacjach, ponadto zostanie wznowiona sprzedaż projektów, które czasowo zostały wstrzymane ze względu na impas, dostosowanie kosztów nieruchomości do realnych możliwości finansowych klientów oraz specjalne promocje.
Warto przyjść na targi i skorzystać z równie bogatego programu otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie dużej dawki wiedzy z dziedziny prawa odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem (forma, istotne postanowienia, konsekwencje) oraz bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym. Podczas dwudniowego wydarzenia odbędzie się cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości.
Odwiedzający będą mieli okazję poznać techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz, dostosowaniu do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera bądź przebudowie mieszkania z rynku wtórnego.
Dodatkowo w Strefie Porad serwisu me-mieszkania.pl zainteresowanie będa mogli skorzystać z rad i pomocy ekspertów obejmujących: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkanie na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja.

Wszyscy goście targów otrzymają Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe – jesień 2011” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych i analizy rynku mieszkaniowego opracowane przez serwis me-mieszkania.pl, a także artykuły poradnikowe. W Raporcie znajdą się informacje o lokalizacji inwestycji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży oraz zdjęcie lub wizualizacja budynku.

WSTĘP NA TARGI 34. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE10 i 11 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00 TORWAR, ul. Łazienkowska 6a Ceny biletów: bilet jednorazowego wstępu kosztuje 15 zł, dzieci do lat 12 - bezpłatnie w towarzystwie dorosłych opiekunów
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej