34. Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe Mieszkanie. Drugi bilet za pół ceny!

2011-08-11 11:56
34. Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie
Autor: Murator EXPO

W dniach 10 i 11 września odbędzie się 34 edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, organizowanych przez Murator EXPO. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z propozycjami stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie to kompleksowy przegląd propozycji mieszkaniowych domów i mieszkań - tych nowych i tych" z drugiej ręki".

UWAGA! DRUGI BILET na targi ZA PÓŁ CENY!

Zarejestruj się na stronie me-mieszkania.pl i kup drugi bilet na targi za pół ceny.

34. Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie
Autor: Murator EXPO

Jesienna edycja targów zapowiada się wyjątkowo. Deweloperzy przedstawią bogate propozycje mieszkaniowe w nowych lokalizacjach, ponadto zostanie wznowiona sprzedaż projektów, które czasowo zostały wstrzymane ze względu na impas, dostosowanie kosztów nieruchomości do realnych możliwości finansowych klientów oraz specjalne promocje.
Warto przyjść na targi i skorzystać z równie bogatego programu otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie dużej dawki wiedzy z dziedziny prawa odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem (forma, istotne postanowienia, konsekwencje) oraz bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym. Podczas dwudniowego wydarzenia odbędzie się cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości.
Odwiedzający będą mieli okazję poznać techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz, dostosowaniu do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera bądź przebudowie mieszkania z rynku wtórnego.
Dodatkowo w Strefie Porad serwisu me-mieszkania.pl zainteresowanie będa mogli skorzystać z rad i pomocy ekspertów obejmujących: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkanie na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja.

Wszyscy goście targów otrzymają Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe – jesień 2011” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych i analizy rynku mieszkaniowego opracowane przez serwis me-mieszkania.pl, a także artykuły poradnikowe. W Raporcie znajdą się informacje o lokalizacji inwestycji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży oraz zdjęcie lub wizualizacja budynku.

WSTĘP NA TARGI 34. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE10 i 11 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00 TORWAR, ul. Łazienkowska 6a Ceny biletów: bilet jednorazowego wstępu kosztuje 15 zł, dzieci do lat 12 - bezpłatnie w towarzystwie dorosłych opiekunów
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej