17. Ogólnopolski Dzień Dekarza

2016-07-14 14:25
17 Ogólnopolski Dzień Dekarza
Autor: PSD

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza na obchody 17 Ogólnopolskiego Dnia Dekarza, które odbędą się 23 lipca 2016 r. na boisku sportowym przy Ośrodku Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie.

23 lipca już po raz 17 odbędą się obchody Dnia Dekarza. W tym roku impreza przyjęła formułę rodzinnego pikniku łączącego w sobie wypoczynek i wieczorną biesiadę na świeżym powietrzu.
Dla gości i kibiców przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza całe rodziny z dziećmi na grillowanie, spotkania z producentami z branży dekarskiej, konkursy i zabawy z animatorami, m.in. pajęczynę dekarską, strzelanie z łuku, ujarzmianie byka podczas rodeo, malowanie twarzy. A wieczorem na wszystkich czeka potańcówka w świetle gwiazd z muzyką na żywo, karaoke i ognisko.
Najważniejszym punktem programu będzie turniej piłkarski, w którym z dekarzami zmierzą się producenci. Przez cały dzień będą trwały kwalifikacje do Wielkiego Finału, w którym zagrają zwycięskie drużyny. Dochód z turnieju oraz organizowanej podczas pikniku zbiórki charytatywnej przekazany zostanie na wsparcie leczenia, chorującej na raka, żony jednego z dekarzy należącego do PSD.

Startujemy 23 lipca 2016 roku o godz. 11

na boisku sportowym przy Ośrodku Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie.

Serdecznie zapraszamy!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej