17. Ogólnopolski Dzień Dekarza

2016-07-14 14:25
17 Ogólnopolski Dzień Dekarza
Autor: PSD

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza na obchody 17 Ogólnopolskiego Dnia Dekarza, które odbędą się 23 lipca 2016 r. na boisku sportowym przy Ośrodku Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie.

23 lipca już po raz 17 odbędą się obchody Dnia Dekarza. W tym roku impreza przyjęła formułę rodzinnego pikniku łączącego w sobie wypoczynek i wieczorną biesiadę na świeżym powietrzu.
Dla gości i kibiców przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza całe rodziny z dziećmi na grillowanie, spotkania z producentami z branży dekarskiej, konkursy i zabawy z animatorami, m.in. pajęczynę dekarską, strzelanie z łuku, ujarzmianie byka podczas rodeo, malowanie twarzy. A wieczorem na wszystkich czeka potańcówka w świetle gwiazd z muzyką na żywo, karaoke i ognisko.
Najważniejszym punktem programu będzie turniej piłkarski, w którym z dekarzami zmierzą się producenci. Przez cały dzień będą trwały kwalifikacje do Wielkiego Finału, w którym zagrają zwycięskie drużyny. Dochód z turnieju oraz organizowanej podczas pikniku zbiórki charytatywnej przekazany zostanie na wsparcie leczenia, chorującej na raka, żony jednego z dekarzy należącego do PSD.

Startujemy 23 lipca 2016 roku o godz. 11

na boisku sportowym przy Ośrodku Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie.

Serdecznie zapraszamy!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej