Moda na apartamenty

2008-08-12 15:56
Moda na apartamenty
Autor: iN PLUS Moda na apartamenty

Już nie własne M3, już nie domek z ogródkiem - teraz marzeniem dorosłego Polaka jest zamieszkanie w apartamencie. Deweloperze - nadciąga nowa moda.

Tworzy się nowy trend i deweloperzy muszą być na niego przygotowani. Obecnie, właściwie w każdym dużym mieście Polski, buduje się apartamenty - przestronne, z dużymi tarasami, bazą rekreacyjną w postaci salonu SPA, fitnessem i basenem. Dopełnieniem całości jest prestiżowa lokalizacja i wspaniały widok z okna.

 

"Dla wielu osób mieszkanie w komfortowych lokalizacjach będzie miarą sukcesu, prestiżu, na które zamożny klient zacznie zwracać coraz większą uwagę" - uważa Sylwester Jankowski, dyrektor finansowy Wings Development. A prestiż, oczywiście, musi odpowiednio kosztować. Ceny apartamentów dochodzą nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych za m2, ale znajdą się również takie, za które nie zapłacimy więcej niż 10 tysięcy za m2. Zdaniem Sylwestra Jankowskiego rok 2008 będzie pierwszym, w którym odnotowany zostanie tak dynamiczny rozwój sektora apartamentowego, szczególnie poza Warszawą. "Ceny apartamentów, zwłaszcza luksusowych, położonych w dobrych lokalizacjach będą wyższe. Szczególnie w tych miastach, gdzie do tej pory brakowało inwestycji o podobnym charakterze można się spodziewać znaczącego wzrostu cen. Tak będzie między innymi we Wrocławiu" - przewiduje.

kwiecień 2008 r.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej