Deceuninck po raz pierwszy zaprezentuje systemy aluminiowe

2020-01-27 12:22
Okna PVC Eforte Deceuninck
Autor: Deceuninck Deceuninck to jeden z największych producentów systemów do okien i drzwi PVC oraz systemów tarasowych, elewacyjnych i ogrodzeń z opatentowanego materiału kompozytowego Twinson

Deceuninck po roku od zawarcia umowy joint-venture z firmą So Easy System zaprezentuje systemy aluminiowe okien i drzwi. Producent zapewnia, że systemy aluminiowe, podobnie jak pozostałe produkty Deceuninck, wyróżnia innowacyjna technologia. Przekonać się o tym można będzie na tegorocznych targach BUDMA 2020.

Deceuninck jest jedną z trzech największych firm na świecie wytwarzających profile z PVC. Okna i drzwi z tworzyw sztucznych uzupełniają produkty z kompozytów - systemy tarasowe, okładziny elewacyjne i ogrodzenia. Deceuninck podkreśa, że wytwarza produkty najniższym kosztem ekologicznym i mogą być one poddane recyklingowi.

Systemy aluminiowe Deceuninck

Od roku w ofercie Deceuninck są również aluminiowe systemy okien i drzwi. Systemy aluminiowe Deceuninck wykonane są w technologii So Easy.  Cechują je bardzo dobre parametry użytkowe i wyjątkowa szybkość montażu. Charakterystyczne jest zastosowanie zagniatanych uszczelek w profilach, zastąpienie uszczelki centralnej dodatkową uszczelką zewnętrzną i innowacyjnym plastikiem centralnym oraz osłonięcie rowka okuciowego profilem tworzywowym.

Systemy mają również ukryte odwodnienie, klamki bezrozetowe i ukryte zawiasy w standardzie. Wszystkie rozwiązania dostępne w pięciu liniach stylistycznych: klasycznej, minimalistycznej, modernistycznej, industrialnej i retro.

Deceuninck na BUDMIE 2020

O rozwiązaniach technologicznych w systemach aluminiowych Deceuninck przekonać się można będzie na tegorocznych targach BUDMA.

Poprzedni rok był czasem intensywnych zmian w naszej spółce. Przeszliśmy proces rebrandingu, otworzyliśmy w Jasinie nowe, własne Centrum Dystrybucyjne, podjęliśmy jako Grupa Deceuninck współpracę joint-venture z So Easy. Rozwijamy się na wszystkich możliwych polach, dlatego też będziemy obecni na targach, podczas których zakomunikujemy najbliższe plany, nowości i siłę marki Deceuninck. Gorąco zachęcam do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie prezentować będziemy doskonałą ofertę i nowatorskie na rynku rozwiązania – mówi Grzegorz Federowicz, Dyrektor Sprzedaży w Deceuninck.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej