Deceuninck po raz pierwszy zaprezentuje systemy aluminiowe

2020-01-27 12:22
Okna PVC Eforte Deceuninck
Autor: Deceuninck Deceuninck to jeden z największych producentów systemów do okien i drzwi PVC oraz systemów tarasowych, elewacyjnych i ogrodzeń z opatentowanego materiału kompozytowego Twinson

Deceuninck po roku od zawarcia umowy joint-venture z firmą So Easy System zaprezentuje systemy aluminiowe okien i drzwi. Producent zapewnia, że systemy aluminiowe, podobnie jak pozostałe produkty Deceuninck, wyróżnia innowacyjna technologia. Przekonać się o tym można będzie na tegorocznych targach BUDMA 2020.

Deceuninck jest jedną z trzech największych firm na świecie wytwarzających profile z PVC. Okna i drzwi z tworzyw sztucznych uzupełniają produkty z kompozytów - systemy tarasowe, okładziny elewacyjne i ogrodzenia. Deceuninck podkreśa, że wytwarza produkty najniższym kosztem ekologicznym i mogą być one poddane recyklingowi.

Systemy aluminiowe Deceuninck

Od roku w ofercie Deceuninck są również aluminiowe systemy okien i drzwi. Systemy aluminiowe Deceuninck wykonane są w technologii So Easy.  Cechują je bardzo dobre parametry użytkowe i wyjątkowa szybkość montażu. Charakterystyczne jest zastosowanie zagniatanych uszczelek w profilach, zastąpienie uszczelki centralnej dodatkową uszczelką zewnętrzną i innowacyjnym plastikiem centralnym oraz osłonięcie rowka okuciowego profilem tworzywowym.

Systemy mają również ukryte odwodnienie, klamki bezrozetowe i ukryte zawiasy w standardzie. Wszystkie rozwiązania dostępne w pięciu liniach stylistycznych: klasycznej, minimalistycznej, modernistycznej, industrialnej i retro.

Deceuninck na BUDMIE 2020

O rozwiązaniach technologicznych w systemach aluminiowych Deceuninck przekonać się można będzie na tegorocznych targach BUDMA.

Poprzedni rok był czasem intensywnych zmian w naszej spółce. Przeszliśmy proces rebrandingu, otworzyliśmy w Jasinie nowe, własne Centrum Dystrybucyjne, podjęliśmy jako Grupa Deceuninck współpracę joint-venture z So Easy. Rozwijamy się na wszystkich możliwych polach, dlatego też będziemy obecni na targach, podczas których zakomunikujemy najbliższe plany, nowości i siłę marki Deceuninck. Gorąco zachęcam do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie prezentować będziemy doskonałą ofertę i nowatorskie na rynku rozwiązania – mówi Grzegorz Federowicz, Dyrektor Sprzedaży w Deceuninck.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej