Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Relacje

ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2010: finał!!!

Tagi:
Europa 2000 Consulting
,
IV edycja ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2010
,
Ogólnopolski Konkurs Budowlany

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23 października uroczyście przedstawili Laureatów IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa" pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury.

Fot.: Europa 2000

Konkurs ma charakter cykliczny i jak co roku adresowany jest do wszystkich przedsiębiorców z sektora budownictwa niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników; przedsiębiorstw działających na terenie Polski oraz wszystkich firm mających w Polsce swoje oddziały lub przedstawicielstwa.
Nagroda w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa” to prestiżowy tytuł. Doceniane przez Kapitułę produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania, tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne oraz konkurencyjne w pełni zaspakajające potrzeby konsumentów jednocześnie przodują w dziedzinie biznesu. Działania promocyjne pomogą liderom w jeszcze lepszym rozwoju poprzez budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, zmierzający do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

O tytuł „Orły Polskiego Budownictwa 2010” tym razem Podmioty z branży budowlanej rywalizowały ze sobą w 13 kategoriach, w zależności od charakteru działalności:

1. Budownictwo Komercyjne Sportowe i Użyteczności Publicznej
2. Budownictwo Mieszkaniowe
3. Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne
4. Generalny Wykonawca
5. Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Kolejowa i Energetyczna –
   Przedsiębiorstwa o przychodach do 100 mln zł
6. Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Kolejowa i Energetyczna -
   Przedsiębiorstwa o przychodach   powyżej 100 mln zł
7. Inwestor
8. Materiały Budowlane – Producenci
9. Materiały Budowlane – Dystrybucja
10. Modernizacja Obiektów
11. Usługi Deweloperskie
12. Usługi dla Budownictwa
13. Zarządzanie Nieruchomościami
 
Uroczystość z udziałem przeszło 800 gości, tym razem prowadzona przez Radosława Brzózkę oraz Paulinę Sykut, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a nasi goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Krzysztofa Krawczyka oraz Alicji Majewskiej.

Stałym punktem uroczystości jest aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych. Dodatkowo część dochodu z aukcji przeznaczona zostanie na paczki świąteczne dla dzieci rodzin ofiar tragicznego wypadku pod Nowym Miastem nad Pilicą.

Laureaci konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2010”

Kategoria: BUDOWNICTWO KOMERCYJNE, SPORTOWE I UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

I miejsce
Alstal Grupa Budowlana Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.

II miejsce
Gardenia Sport Sp. z o.o.

III miejsce
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "KARTEL" S.A.

Kategoria: BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE


I miejsce
Budner S.A.

II miejsce
IZDEBSKI Przedsiębiorstwo Budowlane

III miejsce
Przedsiębiorstwo Inwestycyjne PROXIMA-SERVICE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie

wyróżnienia:
P.B. "Ekonbud-Fadom" Sp. j.  E.L. Jarząbek

Kategoria: BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I SPECJALISTYCZNE


I miejsce
HOBAS System Polska Sp. z o.o.

II miejsce
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

III miejsce
Ganz Polska Sp. z o.o.

wyróżnienia:
1. F.U.H. "Dachsystem" Robert Rak
2. Depenbrock Polska Sp. z o.o.  Sp. k.
3. "KAJA" Bogdan Bańczyk 

Kategoria: GENERALNY WYKONAWCA

I miejsce
MOTA-ENGIL Central Europe S.A.

II miejsce          
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

III miejsce          
Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych „BUD-REM” Jerzy Krawczyk

wyróżnienia:
1. PBH Arkop Krzysztof Pianowski i Spółka, Sp. j.
2. Depenbrock Polska Sp. z o.o.  Sp. k.
3."REMO-BUD" Łódź Stanisław Jędrzejczak 

Kategoria: INFRASTRUKTURA INŻYNIERYJNA, DROGOWA, KOLEJOWA I ENERGETYCZNA
– Przedsiębiorstwa o przychodach do 100 mln zł


I miejsce          
Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.

II miejsce          
Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.

III miejsce          
Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Chełmie

wyróżnienia:
1. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Robót Inżynieryjnych "INŻYNIERIA" Sp. z o.o.
2. Zakład Drogowy Waldemar Lewandowski

Kategoria: INFRASTRUKTURA INŻYNIERYJNA, DROGOWA, KOLEJOWA I ENERGETYCZNA

- Przedsiębiorstwa o przychodach powyżej 100 mln zł


I miejsce          
Polimex-Mostostal S.A.

II miejsce          
Eurovia Polska S.A.

III miejsce          
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim

wyróżnienia:
Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych w Krakowie S.A.

Kategoria: INWESTOR


I miejsce          
Gmina Miejska Kraków - Agencja Rozwoju Miasta S.A.

II miejsce          
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

III miejsce          
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie

wyróżnienia:
1. MONDI ŚWIECIE S.A.
2. Sąd Okręgowy w Poznaniu
3. Lidl Polska Sp. z o.o.


Fot.: Europa 2000

 

Kategoria: MATERIAŁY BUDOWLANE - DYSTRYBUCJA

I miejsce          
Tuplex Sp. z o.o.

Kategoria: MATERIAŁY BUDOWLANE – PRODUCENCI


I miejsce          
HOBAS System Polska Sp. z o.o.

II miejsce          
Galeco Sp. z o.o.

III miejsce          
Erkado - Zakład Stolarski Zbigniew Kozłowski

wyróżnienia:
1. Barosz-Gwimet Sp. z o.o.
2. Vetrex Sp. z o.o.
3. LEIER - MALBORK Sp. z o.o.

Kategoria: MODERNIZACJA OBIEKTÓW

I miejsce          
Firma Budowlana "F-BUD" Eugeniusz Fibic

II miejsce          
Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przylesie" w Koszalinie

III miejsce          
"ANBUD" Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski

Kategoria: USŁUGI DEWELOPERSKIE

I miejsce          
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o.

II miejsce          
NDI S.A.

III miejsce          
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o.

wyróżnienia:
1. Przedsiębiorstwo Budowlane "GWARANT" Eugeniusz Zieliński
2."AGRO-MAN" Sp. z o.o.

Kategoria: USŁUGI DLA BUDOWNICTWA

I miejsce          
"NOWBUD" J. Nowak, A. Nowak Sp. j.

II miejsce          
Firma "WAFRO" S.A.

III miejsce          
ART4Home Sp. z o.o.

wyróżnienia:
 P.P.H.U. "ARKOL"  Sp. z o.o.

Kategoria: ZARZĄZADZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

I miejsce          
Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

II miejsce          
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w  Kutnie

II miejsce          
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa

III miejsce          
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOM-EL III" Sp. z o.o.

wyróżnienia:
1. Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły w Łodzi
2. Spółdzielnia Mieszkaniowa "ROW"
3. Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przylesie" w Koszalinie
4. Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
5. Spółdzielnia Mieszkaniowa „ Południe”

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: