Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Konkurs Budowlany "Orły Polskiego Budownictwa"

Tagi:
Europa 2000 Consulting
,
konkurs dla przedsiębiorstw budowlanych
,
konkursy
,
Ogólnopolski Konkurs Budowlany Orły 2010
,
Orły Polskiego Budownictwa
,
Orły Polskiego Budownictwa 2010
,
polski rynek budowlany

Ogólnopolski Konkurs Budowlany "Orły Polskiego Budownictwa" organizowany przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o., jest projektem, który na stałe wpisuje się w działania związane ze wspieraniem przedsiębiorstw działających na polskim rynku budowlanym.

Orzeł Polskiego Budownictwa - nagroda w Konkursie, która potwierdza wysoką jakość oferowanych towarów i usług
Orzeł Polskiego Budownictwa - nagroda w Konkursie, która potwierdza wysoką jakość oferowanych towarów i usług

Głównym celem konkursu,  jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy nagrodzone w tym konkursie są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i z pewnością mogą być wzorem do naśladowania.
Serdecznie zapraszamy do rywalizacji w Konkursie, która będzie dla Państwa przedsiębiorstwa niewątpliwie doskonałym sposobem ugruntowania renomy i kształtowania pozytywnego wizerunku, a zdobyty Orzeł Polskiego Budownictwa potwierdzi nie tylko jakość produktów i usług, ale również umocni prestiż i zwiększy zaufanie w oczach Klientów.

"Orzeł Polskiego Budownictwa 2010" – to nie tylko docenienie sposobu zarządzania przedsiębiorstwem, determinacji i codziennego wysiłku pracowników, ale przede wszystkich to nagroda za uczciwość, rzetelność i za godną naśladowania postawę biznesową.

Zgłoszenia do konkursu były przyjmowane do 30 sierpnia 2010 roku. Wyniki poznamy wkrótce.

Pobierz Regulamin konkursu "Orły Polskiego Budownictwa"
Pozostałe dokumenty i ankiety konkursowe do pobrania na stronie www.orlybudownictwa.pl

 


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: