WEBINAR: Profesjonalne systemy malarskie LUCITE – RKMP. Malujesz zawodowo? Obejrzyj

2020-05-29 14:00
nakładanie gładzi wałkiem
Autor: Getty Images Przed nakładaniem gładzi, również wałkiem, podłoże powinno być zagruntowane, odpylone, wolne od ubytków lub spękań

Obejrzyj webinar o profesjonalnych systemach malarskich. Podczas webinaru zobaczymy na żywo testy z różnych wymalowań. Prezentację poprowadzili eksperci z wieloletnim doświadczeniem w doborze i aplikacji systemów malarskich i testowaniu narzędzi malarskich.

Co zobaczysz w filmie:

  • LUCITE House-Paint - test multifunkcyjnej farby elewacyjnej w połączeniu z wyściełanym wałkiem RotaStreif 21. Prezentacja idealnego połączenia do malowania powierzchni o większej strukturze lub w połączeniu z wałkiem RotaStar9 do idealnie gładkich powierzchni.
  • LUCITE ALL-IN - jeden produkt do wymalowań wielu podłoży wewnątrz pomieszczeń w połączeniu z innowacyjnym wałkiem RotaFinish do perfekcyjnie gładkich powierzchni.
  • LUCITE Multi-Resist - ochrona pomieszczeń przed bakteriami i pleśnią z wałkiem RotaGold12 lub RotaGold18.
  • LUCITE Flowcoat 2.0 - wysokiej jakości matowa farba dyspersyjna do wnętrz z zastosowaniem wałka RotaStar9.

Testy na żywo poprowadzili:

Paweł Morawski - wieloletnie doświadczenie w branży chemii budowlanej, kilkuletnie doświadczenie w produkcji i testowaniu narzędzi malarskich, obecnie w firmie Ciret Sp. z o.o. odpowiedzialny za testowanie i dobór narzędzi malarskich.

Tomasz Stefaniak - doradca techniczno-handlowy w firmie CD-COLOR od roku 2010. Specjalizuje się w doborze najbardziej optymalnych systemów malarskich.

Damian Siniarski - specjalista do spraw doboru i aplikacji farb marki CD-COLOR z optymalnym wykorzystaniem narzędzi malarskich marki RKMP.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej