WEBINAR: Profesjonalne systemy malarskie LUCITE – RKMP. Malujesz zawodowo? Obejrzyj

2020-05-29 14:00
nakładanie gładzi wałkiem
Autor: Getty Images Przed nakładaniem gładzi, również wałkiem, podłoże powinno być zagruntowane, odpylone, wolne od ubytków lub spękań

Obejrzyj webinar o profesjonalnych systemach malarskich. Podczas webinaru zobaczymy na żywo testy z różnych wymalowań. Prezentację poprowadzili eksperci z wieloletnim doświadczeniem w doborze i aplikacji systemów malarskich i testowaniu narzędzi malarskich.

Co zobaczysz w filmie:

  • LUCITE House-Paint - test multifunkcyjnej farby elewacyjnej w połączeniu z wyściełanym wałkiem RotaStreif 21. Prezentacja idealnego połączenia do malowania powierzchni o większej strukturze lub w połączeniu z wałkiem RotaStar9 do idealnie gładkich powierzchni.
  • LUCITE ALL-IN - jeden produkt do wymalowań wielu podłoży wewnątrz pomieszczeń w połączeniu z innowacyjnym wałkiem RotaFinish do perfekcyjnie gładkich powierzchni.
  • LUCITE Multi-Resist - ochrona pomieszczeń przed bakteriami i pleśnią z wałkiem RotaGold12 lub RotaGold18.
  • LUCITE Flowcoat 2.0 - wysokiej jakości matowa farba dyspersyjna do wnętrz z zastosowaniem wałka RotaStar9.

Testy na żywo poprowadzili:

Paweł Morawski - wieloletnie doświadczenie w branży chemii budowlanej, kilkuletnie doświadczenie w produkcji i testowaniu narzędzi malarskich, obecnie w firmie Ciret Sp. z o.o. odpowiedzialny za testowanie i dobór narzędzi malarskich.

Tomasz Stefaniak - doradca techniczno-handlowy w firmie CD-COLOR od roku 2010. Specjalizuje się w doborze najbardziej optymalnych systemów malarskich.

Damian Siniarski - specjalista do spraw doboru i aplikacji farb marki CD-COLOR z optymalnym wykorzystaniem narzędzi malarskich marki RKMP.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej