Tapety z powłoką antybakteryjną Biomaster

2020-05-06 12:22
tapety antybekteryjneMuraspec
Autor: Muraspec Tapeta antybakteryjna wykorzystana w hotelu

Tapety o właściwościach antybakteryjnych polecane są zwłaszcza do placówek medycznych, ale także budynków użyteczności publicznej czy komercyjnych, jak hotele, biura, restauracje. Tapety zapobiegające rozwijaniu się grzybów, pleśni i bakterii w pomieszczeniu wprowadza do oferty Muraspec.

Tapety bakteriobójcze Biomaster

Do tej pory najważniejszą właściwością tapet we wnętrzach była ochrona przez zabrudzeniem. Obecnie ceniona staje się również higiena. Tapety Biomaster stanowią aktywną ochronę przed pleśnią, grzybami oraz bakteriami.

Jak działają bakteriobójcze tapety?

Biomaster to powłoka oparta na jonach srebra znanego z właściwości bakteriobójczych. Srebro stosowane w powłoce tapery jest nieorganiczne i nie wypłukuje się, co oznacza, że w przeciwieństwie do organicznych środków antybakteryjnych pozostaje w produkcie, do którego jest dodawane. Kontrolowane uwalnianie składnika aktywnego zapewnia maksymalną ochronę antybakteryjną przez cały okres użytkowania produktu. Jony srebra hamują namnażanie się bakterii.

Powłoka antybakteryjna może być stosowana na każdym rodzaju tapet: od winylowych typu 2, 20oz. po tkane i nietkane. Standardowo powłoka proponowana jest w kolekcji Elan, w innych seriach dostępna jest jako opcja.

tapety Muraspec
Autor: Muraspec Przykładowe wzory tapet z powłoka antybakteryjną
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej