Szkło kolorowe – jak wykorzystać szkło Colorimo

2013-01-25 13:48
Szkło kolorowe - jak wykorzystać szkło Colorimo
Autor: Mochnik Szkło Colorimo to duży wybór kolorów i wzorów. Z powodzeniem sprawdzi się we wnętrzach komercyjnych i mieszkalnych.

Szkło kolorowe ma wiele zastosowań. Może zdobić zarówno wnętrza komercyjne, jak i mieszkalne, nadając im niepowtarzalny charakter. Ponadto szkło kolorowe w doskonały sposób łączy funkcjonalność i walory dekoracyjne.

Szkło kolorowe Colorimo firmy Mochnik – dzięki bogatej ofercie kolorystycznej – sprawdza się w niejednej roli. Dodatkowo hartowanie szkła sprawia, że jest ono całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Szkło Colorimo można stosować w każdym pomieszczeniu, gdyż charakteryzuje się ono dużą wytrzymałością, jest odporne na stłuczenia, wysokie temperatury i wilgoć.

Szklane ściany w kuchni i nie tylko

Szklana ściana we wnętrzu kuchennym potrafi stworzyć niezwykły efekt. Doskonale zastępuje tradycyjne kafelki, a ponadto zwiększa poziom higieny i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. W innych pomieszczeniach szkło Colorimo może być zamiennikiem ścian malowanych, co nada wnętrzu nowy wymiar. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w obiektach użyteczności publicznej, takich jak: muzea, poczekalnie, korytarze.

Szafa ze szklanym detalem

Powiew nowoczesności można wprowadzić do wnętrza dzięki zastosowaniu szklanych tafli w szafach z drzwiami przesuwnymi lub jako osłonę garderoby. Co ważne, są one łatwe do utrzymania w czystości – wystarczy płyn do mycia szyb.

Szklane meble

Fronty meblowe ze szkła kolorowego sprawiają, że połączenie kuchni albo jadalni z salonem zyskuje nowy charakter. Szklane meble tworzą ze zwykłego pomieszczenia niezwykle reprezentatywne, eleganckie wnętrze.

Blaty ze szkła

Szkło kolorowe Colorimo jest niezwykle twarde i bardziej odporne na uderzenia niż szkło tradycyjne. Może być więc stosowane w kuchni czy salonie – z powodzeniem stworzy ozdobne szklane blaty stołów, ław i powierzchni mebli.

Szklana zabudowa

Szklane przestrzenie są atrakcyjne w formie i stwarzają wiele możliwości indywidualnych aranżacji. Ściany przesuwne wykonane z kolorowego szkła doskonale sprawdzą się nie tylko na powierzchniach przeznaczonych do pracy.

Kolorowe szkło Colorimo małym wnętrzom dodaje przestrzenności, a dużym – blasku i elegancji. Duży wybór szkła pozwala dobrać kolor i wzór odpowiadający indywidualnym upodobaniom oraz wykreować wnętrze w każdym stylu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej