Sufity podwieszane do łazienek i sanitariatów

2009-12-02 8:53
Do łazienek i sanitariatów
Autor: Rockfon

Sufity podwieszane firmy Rockfon przeznaczone do łazienek i sanitariatów są odporne na zwilgocenie i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Sufity podwieszane Logic to nowe płyty sufitowe Rockfon, które charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na zawilgocenie oraz łatwością utrzymania w czystości. Płyty Logic przeznaczone są do pomieszczeń wilgotnych: łazienek, szatni i sanitariatariatów. Łatwość montażu oraz niewielka masa płyt sprawiają, że dobrze sprawdzają sie one w niedużych pomieszczeniach.
Płyty są zmywalne. Białą, delikatnie fakturowaną powierzchnię można czyścić gąbką zwilżoną w ciepłej wodzie lub z dodatkiem słabo zasadowego środka czyszczącego niezawierającego amoniaku, chlorków i aldehydów. Można je wycierać na sucho i odkurzać.

Płyty sufitowe  dostępne są z krawędziami typu A, w modułach o wymiarach 600/600 mm i 1200/600 mm. Montuje się je w standardowym systemie Rockfon RockLink XL lub Rocklink 24 z widoczną konstrukcją nośną. Zapewniają pomieszczeniom komfort akustyczny oraz bezpieczeństwo pożarowe i higieniczne. Uzyskały Atest Higieniczny PZH nr HK/B/1075/01/2007.

Dane techniczne
materiał skalna wełna mineralna
wymiary [mm] 600/600, 1200/600
stabilność wymiarowa do 100% wilgotności względnej powietrza
kolor biały
powierzchnia fakturowana
współczynnik rozproszenia światła odbitego [%] 86 (zgodnie z ISO 7724‑2) 
własności ogniowe materiał niepalny
klasa reakcji na ogień A1 (zgodnie z EN 13501-1)
klasa pochłaniania dźwięku D (zgodnie z EN ISO 11654)
zakres temperatur użytkowania/instalacji [°C]  (0–40)/aklimatyzacja nie jest konieczna 
min. wys. montażu [mm] 100

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej